VÁŠ TIP: Svojpomocne navrhnutá a zariadená obývacia izba

28. 04. 2020
Zdieľať

Pred dvoma rokmi som si kúpil nový byt, a to aj napriek tomu, že mám svalovú dystrofiu a obmedzené možnosti. Zamestnal som sa a konečne si splnil svoj sen o krásnom a hlavne vlastnom bývaní.

Baví ma dizajn, na základe čoho som si navrhol aj interiér. Do súťaže zasielam fotografie svojpomocne zariadenej obývacej izby. 

Byt mi robí nesmiernu radosť a vytvára príjemnú atmosféru a pohodlie, ktoré sú pre spokojný domov predsa základom. Jediné, čo sa ešte nezmenilo a je v byte pôvodné, je podlaha, ale aj tú máme v pláne časom, keď budú financie, renovovať.Svojpomocne zariadená obývacia izba
Ľuboš Jurovatý

Ústredným prvkom našej obývacej izby bola ako prvá tapeta. Vliesová, šedá s ornamentálnym vzorom, ktorý má striebristé odlesky.

Všetko sme si naplánovali dopredu. V hlave sme mali základ, čisté biele steny a dlhé záclony, ktoré priestor opticky zväčšia a rozjasnia. Svojpomocne zariadená obývacia izba
Ľuboš Jurovatý

Druhým dôležitým doplnkom sa stala sedacia súprava. Je mimoriadne pohodlná, originálna a krásna. Moderný nádych jej dodávajú špecifické zaoblené tvary a pevnosť, ktoré ocenila nejedna návšteva, ale aj náš francúzsky buldoček. 

Nakoľko máme krásne veľké okná, chceli sme, aby ich esteticky doladili biele záclony, ktoré obmieňame. Zaujímavým doplnkom sú k nim skombinované šedé závesy, ktoré opticky zvýšili strop a dodali celej obývacej izbe prepojenej s kuchyňou nádych luxusu. Svojpomocne zariadená obývacia izba
Ľuboš Jurovatý

Ústredným prvkom je stredová priečka, na ktorej vynikne krásna tapeta najviac. Krásnymi doplnkami sú tiež strieborné hodiny, sklenený stolík, zelené rastliny a veľká televízia. 

Žiadny iný a zbytočný nábytok k pohodliu, ako vidíte, nepotrebujeme.Svojpomocne zariadená obývacia izba
Ľuboš Jurovatý

Všetko, od lepenia tapety, maľovania stien až po návrh, sme si robili sami.

Ľuboš

Zapojte sa aj vy do našej súťaže a pošlite nám vaše tipy! Viac info o súťaži:

Vylepšili ste si interiér svojpomocne? Pošlite nám fotku a vyhrajte!

Kategória: Vaše tipy
Tagy: sedačky zariaďovanie obývacej izby
Zdieľať článok

Diskusia