Je čas na prípravu palivového dreva

24. 09. 2012 Zdieľať

V týchto dňoch nastáva čas na prípravu zásob dreva na zimu. Približujú sa chladné dni a večery, takže prípravu na hlavné obdobie kúrenia sa nedá odkladať.

— Advertorial spoločnosti Husqvarna Slovensko s.r.o. —

K slovu sa dostávajú motorové píly. Pokiaľ nepílite drevo príliš často, je potrebné nájsť kompromis medzi čo najvyššou kvalitou a čo najnižšou cenou. Husqvarna tento kompromis prináša v podobe novej motorovej píly Husqvarna 135. Presvedčí vás nielen svojou spoľahlivosťou, kvalitou a precíznym spracovaním, teda vlastnosťami typickými pre píly Husqvarna, ale zároveň aj svojou funkčnosťou. 

Ovládanie Husqvarny 135 je veľmi jednoduché vďaka pokrokovému ergonomickému riešeniu a pomeru výkonu a hmotnosti. Píla si vás získa od momentu, kedy ju po prvýkrát naštartujete. Motor je totiž navrhnutý tak, aby sa naštartoval rýchlo a s minimálnym úsilím. Bezproblémové štartovanie motora umožňuje špeciálna pružina, ktorá pri vytiahnutí štartovacieho lanka znižuje štartovaciu silu o 40 %. 

Je čas na prípravu palivového dreva

Je čas na prípravu palivového dreva
Husqvarna Slovensko s.r.o.

Vysoký používateľský komfort zaručuje aj niekoľko ďalších vlastností. Pohodlie pri práci a jednoduchšie rezanie značne uľahčuje prepracovaný systém Low Vib, ktorého výkonné tlmiče efektívne absorbujú vibrácie. Vaše ruky tak budú ušetrené od zbytočnej námahy a ani po dlhom pílení v nich nestratíte cit. Pila má pohodlné bočné napínanie reťaze, vďaka ktorému možno reťaz okamžite a bez zložitých úkonov napnúť. Údržbu rovnako uľahčuje systém Air Injection, ktorý odstraňuje prach a nečistoty zo vzduchu skôr, než sa dostanú ku vzduchovému filtru. Tým sa zaistia nielen dlhšie intervaly medzi čistením filtra, ale súčasne sa zvyšuje životnosť motora. 

Je čas na prípravu palivového dreva

Je čas na prípravu palivového dreva
Husqvarna Slovensko s.r.o.

Nekompromisný výkon a okamžitá akcelerácia píly plne postačujú nielen na prípravu palivového dreva, ale tiež na prierez stromov či nevyhnutnú údržbu okolia vášho domu alebo chaty. Husqvarna 135 je vybavená špeciálne vyvinutým motorom X-Torq, ktorý dokáže znížiť spotrebu paliva až o 20 % a zaručuje až o 75 % nižšie emisie výfukových plynov.
 
Píla je dostupná v sieti autorizovaných predajcov Husqvarna, teraz v akcii za 219 €. Podrobné informácie na www.husqvarna.sk.
Kategória: Záhrada a exteriér Záhradná technika
Zdieľať článok