Rider – perfektný pomocník!

Rider – perfektný pomocník!

22. 04. 2013 Zdieľať

Každý z nás chce byť pyšný na svoju záhradu. Pekná záhrada si však vyžaduje veľa času a starostlivosti. Ideálnym riešením je rider od Husqvarny! S ním budete mať celoročnú starostlivosť o záhradu v malíčku.

— Advertorial spoločnosti Husqvarna Slovensko s.r.o. —

Správny záhradník vie, že starostlivosť o záhradu nezahŕňa len kosenie. Veľmi efektívnym pomocníkom je rider, s ktorým svoju prácu urobíte takmer bez námahy. Ridere od Husqvarny so širokým sortimentom príslušenstva sú konštruované tak, aby ste ich mohli využívať počas celého roka. Stačí sa posadiť a užívať si jazdu naplno! Všetky typy riderov sú totiž vybavené jedinečným systémom kĺbového riadenia, ktorý umožňuje vytáčanie kolies priamo pod strojom. Objavíte prekvapivo ľahkú manévrovateľnosť ridera okolo stromov, rastlín alebo kríkov a doteraz nepoznané pohodlie pri starostlivosti o záhradu. 

Rider - perfektný pomocník!

Rider – perfektný pomocník!
Husqvarna Slovensko s.r.o.

Kosenie je zábava!

Pravidelné kosenie trávnika už nie je náročná činnosť, ktoré vám zaberie hodiny voľného času. Keď naštartujete rider od Husqvarny, oceníte vynikajúci výhľad na každé kosené miesto. Keďže kosacie zariadenie Combi je uložené v prednej časti ridera Husqvarna, hravo pokosíte aj pod kríkmi alebo lavičkami. Ak potrebujete kosiace zariadenie vyčistiť alebo opraviť, určite oceníte možnosť vyklopenia do servisnej polohy. 
 
Ridere od Husqvarny sú vybavené kosiacim zariadením s dvomi rozličnými kosiacimi systémami. Je len na vás, ktoré si vyberiete. Ak kosíte trávnik často, kosiaci systém BioClip (mulčovanie) je vhodný práve pre vás! Tráva sa rozseká na jemné kúsky, ktoré sa rozkladajú v trávniku ako prírodné hnojivo. Ak kosíte menej často, je pre vás vhodné kosenie v režime zadného vyhadzovania, ktoré je určené na vyššiu a neudržiavanú trávu.  

Rider - perfektný pomocník!

Rider – perfektný pomocník!
Husqvarna Slovensko s.r.o.

Husqvarna R 316T AWD

Pre všetkých, ktorý hľadajú výkonný a všestranný rider, Husqvarna ponúka skĺbenie efektivity, jednoduchej ovládateľnosti a perfektných výsledkov počas celého roka v jednom stroji – Husqvarna R 316T AWD. Tento rider je navrhnutý tak, aby vám maximálne uľahčil každú prácu a j v tých najnáročnejších podmienkach. Ak máte nerovný, mokrý alebo klzký svah, určite oceníte dvojvalcový motor s náhonom na všetky kolesá (AWD). Kosiace zariadenie Combi dosahuje záber 94, 103 alebo 112 cm. Vďaka pedálom ovládaným hydrostatickou prevodovkou vám tento rider poskytne jedinečný zážitok z jazdy. Prácu a manipuláciu s riderom uľahčujú dostupné ovládacie prvky, automatické zapínanie nožov, svetlomety a pohodlné sedadlo. 
 
Aj keď máte veľkú a členitú záhradu, rider od Husqvarny sa vašim požiadavkám dokonale prispôsobí!

Rider - perfektný pomocník!

Rider – perfektný pomocník!
Husqvarna Slovensko s.r.o.

 
Viac informácii nájdete na www.husqvarna.sk.
Kategória: Záhradná technika
Zdieľať článok