Robotická kosačka do každej záhrady!

Robotická kosačka do každej záhrady!

13. 05. 2013 Zdieľať

Koniec namáhavému koseniu v záhrade! Vyložte si nohy a nechajte Automower pracovať za vás – postará sa o váš trávnik dokonale.

— Advertorial spoločnosti Husqvarna Slovensko s.r.o. —

Či prší alebo svieti slnko, robotickej kosačke Automower od švédskeho výrobcu Husqvarna je to jedno. Je totiž určená na nepretržitú údržbu trávnika. Kosí v nepravidelných vzoroch a vždy skráti steblo trávy iba o niekoľko milimetrov. Keďže nože kosia trávu na drobné čiastočky, nemusí sa pokosená tráva hrabať, čiastočky sa rozložia a v trávniku pôsobia ako hnojivo. Takéto pravidelné a citlivé kosenie trávy prospieva každému trávniku. Krásny trávnik tak môžete mať počas celého leta prakticky bez námahy!
 

Nebojte sa inštalácie!

Inštalácia Automowera je veľmi jednoduchá a nevyžaduje si žiadne veľké úsilie a zásahy do trávnika. Všetky komponenty potrebné k inštalácii robotickej kosačky Husqvarna Automower sú totiž súčasťou balenia. Najskôr musíte pomocou špeciálnych ohraničujúcich vodičov vymedziť priestor, v ktorom sa Automower bude pohybovať a kosiť. |Ohraničujúce vodiče stačí položiť na trávnik a zaistiť skobami. Po čase zarastú trávou a budú neviditeľné. Celý okruh je ukončený nabíjacou stanicou, ktorú je potrebné dobre ukotviť. Po inštalácii je Automower okamžite pripravený postarať sa o váš trávnik. 

Robotická kosačka do každej záhrady!

1217034
Husqvarna Slovensko s.r.o.

Spočítajte si výhody

Husqvarna Automower je navrhnutý tak, aby vás odbremenil od namáhavého kosenia. Zvládne aj náročný terén vašej záhrady. Ak je vo vašej záhrade jazierko, záhony alebo iné prekážky, Automower sa im vyhne. V prípade nutnosti dobiť batériu, nájde sám cestu do nabíjacej stanice.  Nastavenie parametrov kosenia na kosačke je prehľadné  a jednoduché. Každý, komu záleží na životnom prostredí ocení, že Automower neprodukuje žiadne emisie a má nízku spotrebu energie. Nabíja sa prostredníctvom dobíjacej stanice, ktorá má nižšiu spotrebu ako bežná žiarovka.
 
Mnoho ľudí má zbytočné obavy o bezpečnosť detí v záhrade počas kosenia robotickej kosačky. Zabudované bezpečnostné prvky kosačky Husqvarna Automower zabezpečujú, že kosiace nože sa automaticky zastavia v prípade, že sa Automower prevráti alebo zdvihne zo zeme. Aj proti krádeži je kosačka Husqvarna Automower chránená – alarmom a osobným PIN kódom, bez ktorého nemôže byť spustená. Ak si budete užívať oddych v záhrade, Automower vás zaručene nebude rušiť. Má totiž veľmi tichú prevádzku a je preto ideálnou voľbou pre všetkých, ktorý bývajú v husto obývaných oblastiach.

Robotická kosačka do každej záhrady!

1217033
Husqvarna Slovensko s.r.o.

Husqvarna Automower 308

Novinka medzi robotickými kosačkami Husqvarna Automower 308 je určená na trávniky s rozlohou do 800 m² a členitejším terénom. Hravo zvládne totiž aj svahy so sklonom až 25 %. Výkyvné nože zabezpečujú pohodlné kosenie 40 m² za hodinu. Nový model poháňa Li-ion batéria s kapacitou 1,6 Ah a napätím 18 V. Samozrejmosťou výbavy je uzamykanie PIN kódom, senzor zdvihnutia a naklonenia a alarm. 

Robotická kosačka do každej záhrady!

1217031
Husqvarna Slovensko s.r.o.

 
Viac informácii na www.husqvarna.sk
Kategória: Záhradná technika
Tagy: technika záhrada záhradné kosačky
Zdieľať článok