Užívajte si horúce leto v čistom bazéne

27. 05. 2016
Zdieľať

Z každej strany počúvame o blížiacom sa tropickom lete. Horúce letné lúče, plavky podľa najnovších trendov, bazén v záhrade a vy sedíte na stoličke a pálite si nohy o prehriatu dlažbu. Bazén je síce plný vody, ale akej?!

Pri vysokých teplotách nemá nikto chuť tráviť hodiny vynakladaním nadbytočnej energie na činnosti neprinášajúce okamžité potešenie, kam jednoznačne výmena vody v bazéne patrí. Výsledkom dlhého čistenia tak môže byť nepríjemný úpal.


Užívajte si horúce leto v čistom bazéne

Užívajte si horúce leto v čistom bazéne
Kärcher Slovakia, s.r.o.

 
Kärcher prináša praktické a rýchle riešenia. Kým si dôkladne prečítate návod na dezinfekciu vody v bazénoch, stará zelená voda bude preč. Postará sa o ňu nové Kärcher čerpadlo SP 6 Flat Inox.


Užívajte si horúce leto v čistom bazéne

1773593
Kärcher Slovakia, s.r.o.

 

Pred odčerpávaním nemusíte behať okolo bazéna so sieťkou a loviť listy či iné nečistoty. Ponorné čerpadlo nečistoty vo vode nezničia, zastaví ich a čerpadlo ochráni, odnímateľný antikorový predfilter. Čerpadlo odčerpáva na želanie – môže pracovať automaticky alebo manuálne, je to jednoducho na vás. Jeho odolnosť a extra dlhú životnosť znásobuje keramický klzný krúžok chránený v olejovej komore. To, že si spoločnosť Kärcher stojí za kvalitou podčiarkuje možnosťou bezplatného predĺženia záruky až na 5 rokov. 


Užívajte si horúce leto v čistom bazéne

Užívajte si horúce leto v čistom bazéne
Kärcher Slovakia, s.r.o.

Majitelia bazénov vedia, že celý proces čistenia odčerpaním starej vody nekončí. Na povrchoch bazénov sa uchytávajú slizké nečistoty, ktoré vznikajú napr. z prachu, zbytkov opaľovacích krémov a peľov zo záhrady. Záhradníkov u solventných majiteľov oplachujúcich bazén so záhradnými hadicami poznáte z amerických filmov. Na bazén treba ísť však inak, bez zbytočného míňania hektolitrov vody. Veď samotný bazén už zhltne z našej peňaženky dosť. S vysokotlakovým čističom Full Control vyčistíte rýchlo nielen bazén, ale aj pri ňom nachystané záhradné ležadlá, drevené či kamenné plochy na slnenie alebo gril, ktorý určite využijete, pretože po takomto dôkladnom čistení si predsa zaslúžite šťavnatý grilovaný steak so zeleninou. Použitím špeciálnych čistiacich prostriedkov dokonca exteriérový nábytok ošetríte pred silným UV žiarením.  Teraz už stačí len sklopiť nožičky na čerpadle a odsať poslednú vodu do 1 mm, takmer dosucha. A sme vo finále. Naštartujte vodovodný kohútik a čistá voda môže zapĺňať bazén, ktorý bude s kryštáľovo čistou vodou vašou pýchou. Skôr ako dotečie posledný liter a vychutnáte si sviežu vodu, skontrolujte, či voda nechýba vašej záhrade. Samozrejme len jedným okom, veď o všetko sa stará automatický zavlažovací systém, ktorý vďaka presnému programovaniu a bezdrôtovej kontrole vlhkosti pôdy vždy presne vie, kedy má vašu farebnú a chutnú oázu zavlažiť. Pred vstupom do bazéna pod sprchu a dovolenka môže začať! Aj keď teplá voda v bazéne asi ešte nebude.

www.karcher.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti Kärcher Slovakia, s.r.o.

Kategória: Záhradná technika
Zdieľať článok

Diskusia