Zavlažovanie bez starostí!

Zavlažovanie bez starostí!

08. 04. 2013 Zdieľať

Každý je pánom nielen svojho domu, ale aj záhrady. Na to, aby vyzerala ako „zo škatuľky“, potrebuje optimálnu starostlivosť. Doprajte vašej záhrade preto automatické zavlažovanie Gardena, ktoré jej dodá práve toľko vlahy, koľko potrebuje.

Na to, aby vaša záhrada bola naozaj krásne zelená, potrebuje 1m² záhrady okolo 4- 6 litrov vody za deň. Uponáhľaná doba však neumožňuje takú starostlivosť, akú by si pekná záhrada skutočne vyžadovala. Nainštalovaním automatického zavlažovania Gardena vám tieto ťažkosti odpadnú raz a navždy. Vďaka čidlu pôdnej vlhkosti a dažďovému senzoru záhrada totiž dostane nielen presne toľko vlahy, koľko potrebuje, ale závlaha bude aj rovnomerne rozdelená po celej záhrade. Môžete bez starostí ísť na dovolenku, pracovnú cestu alebo jednoducho oddychovať s priateľmi a rodinou. Vymeňte ranné vstávanie kvôli polievaniu záhrady automatické zavlažovanie Gardena

Zavlažovanie bez starostí!

Zavlažovanie bez starostí!
Husqvarna Česko s.r.o.,

Gardena sa vám prispôsobí!

Či chcete zavlažovať malú trávnatú plochu alebo veľkú záhradu, automatickému zavlažovaciemu systému Gardena na tom nezáleží, pretože sa dokonale prispôsobí vaším potrebám! Gardena totiž ponúka ucelené systémy automatického zavlažovania pre najrôznejšie záhrady.  Stačí si len jednoducho vybrať. Ak máte menšiu záhradu odporúčame nadzemný automatický zavlažovací systém Gardena. Pri veľkej a členitej záhrade je naopak dobrou voľbou podzemný zavlažovací systém.

Zavlažovanie bez starostí!

Zavlažovanie bez starostí!
Husqvarna Česko s.r.o.,

Stačí si vybrať!

Nech ste si vybrali akýkoľvek typ, na vypracovanie cenového návrhu je potrebné pripraviť návrh záhrady. Buď si pripravíte plán, resp. nákres záhrady so  všetkými vyznačenými osadenými plochami a zdrojom vody. Alebo si môžete ľahko a rýchlo záhradu naplánovať prostredníctvom aplikácie Gardena My Garden. Stačí, keď vyznačíte prívod vody a plánovač vám navrhne najvhodnejšie umiestnenie zavlažovačov. S aplikáciou Gardena My Garden nezískate len ucelenú predstavu o vysnívanej záhrade, ale aj kompletný zoznam výrobkov, ktoré potrebujete na realizáciu zavlažovania. Budete si tak istí, že na nič nezabudnete, a navyše si všetko naplánujete z pohodlia vášho domova. Súčasťou webových stránok Gardena je okrem aplikácie My Garden aj množstvo praktických rád, tipov a trikov, ako si uľahčiť starostlivosť o záhradu počas  

Zavlažovanie bez starostí!

Zavlažovanie bez starostí!
Husqvarna Česko s.r.o.,

Keď si všetko dobre premyslíte, stačí už len nechať vybraný zavlažovací systém Gardena nainštalovať. Získate kompletnú starostlivosť o závlahu vašej záhrady, bez starostí.  
 
Viac informácii získate na www.gardena.sk
Kategória: Záhradná technika
Zdieľať článok