Chladničky Samsung Série G – priestorné, úsporné a elegantné

20. 09. 2011 Zdieľať

Chladničky Samsung Série G využívajú najnovšie inovácie v oblasti optimálneho skladovania potravín a chladnejších technológií. S najväčšou kapacitou pre uchovávanie potravín vo svojej triede stále dosahujú energetickú úspornosť A+++.

Séria G bola navrhnutá s ohľadom na koncepciu inteligentného dizajnu, ktorý maximálne zväčšuje vnútorný objem chladničky pri zachovaní rovnakých vonkajších rozmerov a navyše ponúka až o 60 litrov viac priestoru pre potraviny. Celková kapacita je tak až jedinečných 400 litrov.

Zásluhou digitálneho invertorového kompresoru a nového systému SmartEco, ktorý optimalizuje funkcie prístroja, sa chladničky Samsung Séria G vyznačujú energetickou účinnosťou až A + + +. Sedem inteligentných snímačov neustále vyhodnocuje teplotu a vlhkosť a účinne riadi kompresor, pomocou čoho dochádza k úsporám energie a dosahuje sa maximálny chladiaci účinok. Chladničky tak dokážu udržať požadovanú teplotu a zároveň optimalizovať spotrebu energie.


Chladničky Samsung Série G – priestorné, úsporné a elegantné

1034291
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Pre udržanie čerstvosti potravín udáva technológia Twin Cooling Plus nový štandard v nastavení presnej teploty, pretože chladí a mrazí jednotlivé priestory samostatne. Preto zostávajú potraviny pri optimálnej vlhkosti stále čerstvé. Technológia No Frost zaistí, že sa užívatelia už nemusia zaťažovať rozmrazovaním svojich chladničiek, pretože bráni vytváraniu námrazy na skladovaných potravinách. Oddiel s nastaviteľnou teplotou CoolSelect Zone umožňuje užívateľom nastaviť si teplotu podľa potrieb jednotlivých potravín a skladovania.

Chladničky Samsung Séria G sú k dispozícii v rôznych veľkostiach (výška 1,85 m, 1,92 ma 2 m) a v mnohých povrchových úpravách, ktoré budú vyhovovať každému užívateľovi – od klasickej bielej cez modernú nerezovú oceľ, ktorá je obľúbená po celej Európe, až po miestne preferencie, ako je čierna farba vo Veľkej Británii alebo vanilkovo béžová v Taliansku – vzali sme do úvahy všetky priania našich zákazníkov.
 

Viac na: www.samsung.com/sk/

Kategória: Aktuality
Tagy: chladničky Samsung
Zdieľať článok