Čistá domácnosť bez námahy

Čistá domácnosť bez námahy

07. 10. 2014
Zdieľať

Až na pár výnimiek tých z nás, ktoré si pri domácich prácach oddýchnu a vyčistia si hlavu, väčšina pokladá upratovanie za nutné zlo. Veď voľný čas sa dá tráviť oveľa príjemnejšie, než vysávaním, tepovaním sedačky a umývaním podlahy! Aby sme mali domácnosť ľahko a rýchlo čistú a nemuseli pred návštevou zatvárať dvere, mali by sme na upratovanie myslieť už pri zariaďovaní interiéru. Ako? Napríklad výberom vhodných poťahových materiálov, ktoré si nevyžadujú náročnú údržbu.

Novinkou, ktorá uľahčí upratovanie, je exkluzívna poťahová látka Cameleon, ktorá je charakteristická farebným pretkávaním, vďaka ktorému pôsobí, akoby materiál menil farby. Povrchová úprava zaručuje  jednoduché ošetrovanie a odstraňovanie škvŕn – látka je veľmi ľahko umývateľná. Sedačky Phase s látkou Cameleon určite oceníte aj v prípade, že máte deti.


Čistá domácnosť bez námahy

Čistá domácnosť bez námahy

Prach sa zasa veľmi dobre utiera z kožených sedačiek, ktoré oceníte aj v prípade, že patríte medzi alergikov. Koža je jeden z najstarších materiálov používaných človekom, čo znamená, že obstál v náročnej skúške časom. Nemusíte mať ani strach, že kožená sedačka bude na dotyk chladná, alebo sa na ňu v lete doslova prilepíte. Tieto predsudky vám poľahky vyvrátia v každej špecializovanej predajni. Nechajte sa inšpirovať napríklad sedačkami MSJ, ktoré ponúkajú množstvo štýlov a vyhotovení.


Čistá domácnosť bez námahy

Čistá domácnosť bez námahy

Ak doslova neznášate vysávanie, určite si obľúbite robotický vysávač, ktorý všetku „špinavú“ prácu urobí za vás. Upratovanie ešte nikdy nebolo jednoduchšie a komfortnejšie ako s najvýkonnejším robotickým vysávačom iRobot Roomba 800. iRobot Roomba 800 prejde jednotlivé miestnosti bytu celkom sám a s novou patentovanou technológiou AeroForce odstráni až o 50 % viac prachu, nečistôt a dlhých vlasov oproti predchádzajúcim modelom.  

Všetky spomínané „vychytávky“ objavíte na medzinárodnom veľtrhu nábytku MODDOM v bratislavskej Inchebe od 15. do 19.októbra. MODDOM ponúkne zariadenie do celého domu a mix štýlov od moderného minimalizmu cez vidiecku romantiku až po luxusnú klasiku. Viac na www.incheba.sk.

Kúpte si vstupenku na MODDOM cez predpredaj.sk a získajte zľavu až do 40 eur v stánku Tuli.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia