Dokonalý odpočinok pre telo aj dušu

Dokonalý odpočinok pre telo aj dušu

04. 08. 2010
Zdieľať

Charakteristickými rysmi nevšednej kúpeľne sú kocky, kruh a bodka. Tieto výrazné geometrické línie, vysoká kvalita vyhotovenia a funkčnosť povyšujú luxusný kúpeľňový set Il Bagno Alessi dOt z dielne návrhára Alberta Alessiho na jeden z vrcholov […]

Charakteristickými rysmi nevšednej kúpeľne sú kocky, kruh a bodka. Tieto výrazné geometrické línie, vysoká kvalita vyhotovenia a funkčnosť povyšujú luxusný kúpeľňový set Il Bagno Alessi dOt z dielne návrhára Alberta Alessiho na jeden z vrcholov v portfóliu značky Laufen.


Na jej návrhu a tvorbe sa podieľal uznávaný holandský architekt a dizajnér Wiel Arets, ktorý do každého kusu vpísal svoj nekonečný obdiv k vode – čistému a priezračnému živlu, ktorý je symbolom sily a relaxácie.


Kolekciu Il Bagno Alessi dOt tvorí 72 kusov keramického a sanitárneho vybavenia kúpeľne, umývadlá, klozety, bidety, vane, sprchové vaničky, ďalej nábytok a doplnky, vrátane exkluzívnych batérií, ktoré boli špeciálne pre tento rad vyvinuté. Biela keramika je štandardne vybavená špeciálnou povrchovou úpravou LCC zabezpečujúcou vysoký lestk a ľahkú údržbu.


Viac informácií nájdete na www.laufen.com


Kategória: Aktuality
Tagy: firemné aktuality
Zdieľať článok

Diskusia