Kvalita a cena v správnom pomere

Kvalita a cena v správnom pomere

02. 01. 2009
Zdieľať

Do rodiny vysávačov Miele teraz pribudol ďalší člen: Miele S2. Jeho ambíciou je za rozumnú cenu a pohodlne povysávať tak, aby ste mali chuť prejsť sa po koberci či podlahe bosými nohami. Aj pri motore s nižšou […]

Do rodiny vysávačov Miele teraz pribudol ďalší člen: Miele S2. Jeho ambíciou je za rozumnú cenu a pohodlne povysávať tak, aby ste mali chuť prejsť sa po koberci či podlahe bosými nohami. Aj pri motore s nižšou spotrebou energie ponúka vysoký sací výkon – prach vysaje naozaj dôkladne vďaka premyslene vedenému prúdu vzduchu, výborný filtračný účinok sa zakladá na 12-stupňovej filtrácii. Pri krátkych prestávkach oceníte parkovací systém: hubicu bez zohýbania zavesíte na zadnú časť vysávača, VarioClip je dômyselný držiak na príslušenstvo umiestnený pekne poruke, na objímke hadice.

Okrem dôkladného čistenia vysávač Miele S2 presvedčí aj dlhou životnosťou, na ktorú kladie Miele veľký dôraz – v laboratóriách sa vysávače testujú na životnosť 20 rokov, žiadny deň v domácnosti však nie je taký tvrdý ako tieto testy. Miele S2 kúpite za 165,64 €.

Kategória: Aktuality
Tagy: miele vysavače
Zdieľať článok

Diskusia