Melitta pozná víťaza súťaže Design4Melitta

Melitta pozná víťaza súťaže Design4Melitta

27. 12. 2010
Zdieľať

V dňoch od 1. 9. do 10.12. 2010 sa na Slovensku aj v Česku konala súťaž nazvaná Design4Melitta, na ktorej sa zúčastnilo dovedna 154 dizajnérov (profesionálov aj amatérov) so 450 návrhmi. Víťazkou dizajnérskej súťaže o najnápaditejší návrh prednej strany kávovaru CAFFOE SOLO sa stala Adriana Oravcová z Prahy.

Jej návrh vybrala odborná porota v septembrovom kole súťaže a vďaka veľkej podpore verejnosti, ktorá zaň hlasovala na stránkach súťaže www.design4melitta.cz, sa stala aj celkovým víťazom. Na druhej priečke sa umiestnil víťaz októbrového kola František Burda z Brna a tretie miesto obsadila Michaela Křížová z Prahy s najlepším decembrovým návrhom.

Adriana Oravcová získala nielen prvú cenu súťaže – tohtoročnú novinku espresso CAFFEO C.I., ale aj možnosť navrhnúť pre spoločnosť Melitta dizajn limitovanej edície piatich kávovarov CAFFEO SOLO, na ktorej v súčasnosti už pracuje. Limitovanú edíciu následne predstavitelia spoločnosti odovzdajú Nadácii Naše dieťa, ktorá sa ju chystá už čoskoro vydražiť a výťažok venovať na svoje projekty.

Viac informácií o aukcii získate na stránkach nadácie www.nasedite.cz.

Kategória: Aktuality
Tagy: aktuality
Zdieľať článok

Diskusia