Strecha a odkvapy bez snehu a cencúľov so systémom DEVI

Strecha a odkvapy bez snehu a cencúľov so systémom DEVI

20. 02. 2013 Zdieľať

Ťažký sneh na strechách a nebezpečné cencúle na odkvapoch môžu vážne poškodiť váš majetok. Okrem toho je v ohrození aj bezpečnosť okoloidúcich, za ktorú zodpovedá majiteľ budovy. Jednoduchý a účinný systém termokáblov DEVI udržia vašu strechu, odkvapy a zvody bez ľadu a snehu celú zimu.

Veľa majiteľov domov už má skúsenosti, že zima môže byť nebezpečná, nepríjemná a tiež nákladná. Sneh a námraza totiž môžu v zime vážne poškodiť strechy a fasádu budov, odkvapové a odtokové systémy. Ochranný systém termokáblov DEVI-iceguardTM účinne rozpúšťa sneh a ľad a zároveň zabraňuje vzniku nebezpečných cencúľov na strechách. Súčasťou systému je tiež riadiaca jednotka DEVIREG™ 850 III s digitálnymi snímačmi. Citlivo reaguje na poveternostné zmeny, a tým šetrí vašu ekonomiku prevádzky systému. Tento termostat je schopný regulovať dve nezávislé zóny ako napr. odkvapy na severe a juhu objektu, prípadne tiež riadi roztápanie vjazdu do garáže, či chodníkov.


DEVI-iceguardTM

DEVI-iceguardTM
Danfoss spol. s r.o. Divízia DEVI

Vďaka systému vykurovacích káblov DEVI-iceguardTM preventívne chránite svoj majetok a šetríte náklady na opravu strechy, žľabov i fasády. Zosuv snehu zo strechy alebo pád cencúľov z niekoľkometrovej výšky môžu spôsobiť okoloidúcim vážne zranenia. So systémom DEVI sa tak už nemusíte báť právnych dôsledkov prípadných úrazov. 
 
Viac informácií získate na www.devi.sk
Kategória: Aktuality
Zdieľať článok