Mop a čistiace prostriedky Bona odstránia 99 % baktérií
Zdroj: Bona

Testované! Mop a čistiace prostriedky Bona odstránia 99 % baktérií

31. 12. 2020 Zdieľať

Bona, popredný svetový výrobca produktov na podlahy, pre vás v nezávislom laboratóriu nechal otestovať novú patentovanú utierku z mikrovlákna Bona Cleaning Pad v kombinácii s niekoľkými čistiacimi prostriedkami Bona.

Test bol zameraný na odstránenie nečistôt a baktérií z rôznych typov podlahových povrchov. Výsledky testov ukázali, že došlo k odstráneniu 99 % baktérií E.coli a listérie z povrchov vyčistených podláh. Čistiaca utierka Bona® Cleaning Pad, ktorá je určená na mopy Bona, je vyrobená z mikrovlákna a má jedinečný dizajn s dvojzónovým čistiacim efektom. Tmavomodré vonkajšie vlákna narúšajú nečistoty, zatiaľ čo svetlomodré vnútorné vlákna zachytia a absorbujú uvoľnené nečistoty. Utierka Bona Cleaning Pad z mikrovlákna je šetrná k podlahám a je špeciálne navrhnutá tak, aby sa ľahko pripevňovala na suchý zips k všetkým mopom Bona.

Kombinácia čistoty a zdravej podlahy. Utierka Bona Cleaning Pad a Bona čistič na parkety určený na drevené podlahy alebo Bona čistič na laminátové podlahy a dlaždice určený na dlaždice, luxusný vinyl, kameň a laminátové podlahy sú jasnou voľbou na odstránenie 99 % baktérií na podlahe. Bona Spray Mop obsahuje čistiaci prostriedok, utierku aj mop na čistenie všetkých typov podláh. Teraz v akcii balíček na PVC/LVT, vinyl, marmoleum a gumové podlahy: Bona Clean R50 + Bona Premium Microfiber Floor Mop ZADARMO!  Je to také jednoduché!

Testované! Mop a čistiace prostriedky Bona odstránia 99 % baktérií

Zdroj: Bona

Viac informácií o teste sa dozviete na e-shope www.bonaspraymop.sk.

Kategória: Aktuality
Tagy: čistenie podlahy čistiace prostriedky mopy
Zdieľať článok