Užívajte si pohodovú domácnosť s Electroluxom

Užívajte si pohodovú domácnosť s Electroluxom

29. 07. 2016 Zdieľať

Nech už doma práve upratujete, alebo sa otáčate v kuchyni – stavte vždy na kvalitné spotrebiče, ktoré zjednodušia a skvalitnia váš život v domácnosti. Vyskúšajte napríklad najtichší vysávač Electrolux UltraSilencer ZEN, do ktorého sa zamilujú i vaši susedia. Doprajte svojim blízkym gastro zážitok aj počas bežnej večere v podobe zdravého a šťavnatého jedla. S rúrami Electrolux vám to pôjde od ruky.

Electrolux UltraSilencer ZEN

S úrovňou hluku len 58 dB(A) je Electrolux UltraSilencer ZEN najtichším vysávačom. Všetky technické vylepšenia nového radu vysávačov UltraSilencer sledovali jediný cieľ: minimalizovať najnepríjemnejší aspekt vysávania – hluk, ktorý v prieskume spotrebitelia uvádzajú ako najväčšiu prekážku vysávania. Okrem extrémne tichej prevádzky má Electrolux UltraSilencer ZEN všetky parametre skutočne výkonného vysávača, akými sú výborná účinnosť vysávania, ľahká manévrovateľnosť či kvalitná filtrácia vzduchu. S prídavným osviežovačom vzduchu bude domácnosť po vysávaní, navyše, príjemne voňať.Vysávač UltraSilencer ZEN je dostupný vo farbách: wolfrámovo metalická, oceľovo modrá, ľadovo biela, čokoládovo hnedá a čierna. V rade UltraSilencer ZEN nájdete modely ZUSDELUX58, ZUSANIMA58, ZUSALLFL58, a ZUSGREEN58.


Electrolux UltraSilencer ZEN

Electrolux UltraSilencer ZEN
Electrolux

Parná rúra Electrolux 

S parnou rúrou Electrolux EOB6631BOX  pripravíte šťavnaté jedlá ako v reštaurácii bez náročnej práce šéfkuchára. Kombináciou prípravy jedla pomocou pary a teplovzdušného ohrevu pripravíte zdravé a chutné jedlá, ktoré sú vnútri šťavnaté a na povrchu chrumkavé. Paru s teplovzdušným ohrevom môžete kombinovať tak, aby ste dosiahli želaný výsledok. Napríklad chrumkavé pečivo dosiahnete s kombinovaným programom 50 % pary a horúceho vzduchu. Rúra má jednoduché ovládanie formou LED displeja, ktorý umožňuje nastaviť trvanie, ako aj čas začiatku a skončenia prípravy jedla. Jeho vysúvateľné ovládače a tlačidlá umožňujú prístup ku všetkým nastaveniam. Veľkým pomocníkom je aj teplotná sonda.. Tá ponúkne presný prehľad o pripravovanom jedle. 


Multifunkčná rúra s funkciou priparovania PlusSteam Electrolux

Multifunkčná rúra s funkciou priparovania PlusSteam Electrolux
Electrolux

Multifunkčná rúra s funkciou priparovania PlusSteam Electolux 

Multifunkčná Electrolux EOA3454AOX rúra s funkciou PlusSteam sa postará o plnšiu a lesklejšiu farbu, chrumkavejšiu kôrku a jemnú a chutnú textúru vášho doma upečeného chleba. Počas prvých  15 minút pečenia nastupuje teplá para, vďaka ktorej cesto môže rásť. Potom už začína klasické pečenie horúcim vzduchom, čím pečivo získa chrumkavú kôrku. Rúra má taktiež dvojokruhový gril, pre šťavnatú prípravu mäsa. Navyše, táto rúra sa vďaka funkcii VelvetClosing® zatvára sama, plynule a potichu, ak by ste ju zabudli zavrieť. Jej ovládanie je taktiež mimoriadne jednoduché vďaka ovládaciemu prostrediu s displejom LED. Umožňuje nastaviť trvanie, ako aj čas začiatku a skončenia prípravy jedla. Vysúvateľné ovládače a tlačidlá umožňujú prístup ku všetkým nastaveniam. Táto rúra vám dokonca pomôže aj pri jej samotnom čistení. Jej vnútro má katalytickú povrchovú vrstvu, ktorá absorbuje a oxiduje mastnotu, aby uľahčila čistenie. 


Parná rúra Electrolux

Parná rúra Electrolux
Electrolux

www.electrolux.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: electrolux rúra spotrebiče vysávač zen
Zdieľať článok