vonkajšie rolety VELUX
Zdroj: VELUX

VELUX vám teraz pri nákupe vonkajšej rolety vráti 80 € späť!

18. 05. 2020 Zdieľať

Skoncujte s horúčavou raz a navždy a získajte naviac 80 € späť. Stačí, ak si v období od 18. mája do 18. júla kúpite solárne poháňanú vonkajšiu roletu VELUX. Zabráňte teplu vstúpiť do vášho interiéru skôr ako prídu horúce dni.

Vonkajšie rolety sú ideálnym riešením pre každé ročné obdobie. V lete ochránia interiér pred príliš vysokou teplotou vďaka tomu, že zachytia až 97 % slnečných lúčov. Teplotu v domácnosti dokážu znížiť až o 7 °C. Navyše zablokujú všetko denné svetlo, a tak si môžete nerušený spánok vychutnať kedykoľvek počas dňa.

V zime zas vonkajšia roleta pomáha zabrániť tepelným únikom a znižuje tak náklady potrebné na kúrenie. Benefity prináša aj v oblasti tlmenia hluku z dažďa či dokonca krupobitia, ktorý vás už zaručene neprebudí. Vďaka bezúdržbovej hliníkovej konštrukcii s dlhou životnosťou odoláva aj tým najnáročnejším poveternostným podmienkam a okná ochráni aj pred vlámaním či poškodením.

rolety VELUX

Zdroj: VELUX

Pohodlné ovládanie na diaľku

K tepelnému komfortu v interiéri, samozrejme, patrí aj jeho pohodlné nastavenie. Prečo sa teda zapotiť už pri zaťahovaní tienenia, ktoré môže byť na ťažko dostupnom mieste? Vyberte si vonkajšiu roletu VELUX s diaľkovým ovládaním v dvoch variantoch. Ak je k oknu možné priviesť kábel, môžete zvoliť elektrické ovládanie, ktoré je napájané zo siete. V prípade, že ste na elektrické ovládanie nemysleli v predstihu a dodatočne nechcete privádzať k oknu kábel, môžete sa zaobísť aj bez neho a využiť druhý variant. Tým je elektricky ovládané tienenie na solárny pohon. V tomto prípade je batéria motoru pravidelne dobíjaná fotovoltaickým napájacím článkom rolety, ktorá funguje na báze denného svetla, úplne spoľahlivo bez ohľadu na počasie.

Najväčší komfort vám však bezpochyby zabezpečí inteligentný systém VELUX ACTIVE, ktorý ovláda strešné okná a tienenie automaticky. Pomocou senzorov a mobilnej aplikácie sa o zdravé vnútorné prostredie v domácnosti postará bez toho, aby ste na to museli vôbec myslieť. V prípade horúcich dní tak zatieni okná v predstihu a pred blížiacou búrkou všetky okná pozatvára skôr, ako by došlo k nehode. Elektricky alebo solárne poháňané strešné okná či tieniace doplnky VELUX je možné na inteligentný systém VELUX ACTIVE napojiť aj dodatočne.

Teraz 80 € späť

V termíne od 18. mája do 18. júla môžete získať pri kúpe solárne poháňanej vonkajšej rolety VELUX SSL späť 80 €. Na vrátenie peňazí stačí nahrať faktúru za nákup na www.velux.sk/letovtieni. Neváhajte osloviť zákaznícke centrum VELUX, ktoré vás nielen prepojí s kvalitnou montážnickou firmou, ale pomôže aj s výberom toho správneho tieniaceho doplnku pre vaše strešné okno.

Zdroj: VELUX

Kategória: Aktuality
Tagy: tieniaca technika vonkajšie rolety
Zdieľať článok