Zdroj: Môj dom 11/2022

Vianočné vydanie časopisu Môj dom už nájdete v predaji!

04. 11. 2022 Zdieľať

Môžete sa tešiť na veľký vianočný blok od zdobenia vianočných stromčekov, tipov na vianočné darčeky, rovnako ako ich aj vkusne zabaliť až po vianočné recepty z našej redakčnej kuchyne.

V novom čísle časopisu Môj dom vám tiež poradíme s výberom novej rúry na pečenie a otestujeme bezvreckové vysávače. Nahliadneme do dvoch krásnych zimných domov – jedného z Holandského mesta Aalten a druhého na strome v romantickej prírode Pohronského Inovca. Nenechajte si ujsť ani inšpiratívny blok o knihách. Pripravili sme pre vás exkluzívny rozhovor s riaditeľom kníhkupectva Martinus Michalom Meškom a nahliadneme aj do svetových kníhkupectiev. Okrem toho vám priblížime tému vykurovania uhlíkom či návod ako namontovať stojacieho WC. Príjemné novembrové čítanie!

Vkusne zabalené

Ak už máte nakúpené darčeky, pustite sa do ich balenia a nenechávajte si to na poslednú chvíľu. Vybrali sme pre vás niekoľko jednoduchých, originálnych i lacných nápadov.

Môj dom 11/2022

Zdroj: Môj dom 11/2022

Vianoce na farme

Greetje a Bas tri roky trpezlivo rekonštruovali starú zanedbanú farmu, aby jej vrátili bývalú slávu. My sme k nim zavítali v čase príprav na advent, ktorý Greetje každý rok prežíva veľmi intenzívne.

Môj dom 11/2022

Zdroj: Môj dom 11/2022

Z našej kuchyne

Katkina torta Pavlova, Mirkine linecké, Erikine grilážky, Katarínina vianočná hviezda… Vyskúšajte niektorý z receptov z našej redakčnej kuchyne.

Môj dom 11/2022

Zdroj: Môj dom 11/2022

Aj takto bývajú knihy

Navštívte s nami najoriginálnejšie kníhkupectvá na svete a povedzte, do ktorého by ste sa vybrali skôr…

Môj dom 11/2022

Zdroj: Môj dom 11/2022

V korunách dvoch dubov

V nádhernom prostredí novobanských kopcov vytvorili bratranci Tino a Majo pozoruhodný príbytok v korunách stromov. Môžete si v ňom užiť dokonalý glamping, teda spojenie príjemného komfortu s dobrodružstvom bývania v prírode.

Môj dom 11/2022

Zdroj: Môj dom 11/2022

Ak nechcete, aby vám ušlo niektoré číslo časopisu Môj dom, môžete si ho predplatiť na celý rok len za 16,90 €. Alebo prekvapte mamu, otca, dcéru či priateľa a predplatné im darujte ako darček na Vianoce. Môžete tak urobiť na tomto linku: https://predplatne.jaga.sk/moj-dom/

Môj dom 11/2022

Zdroj: Môj dom 11/2022

Text: Redakcia

Kategória: Aktuality
Tagy: časopis Môj dom Vianoce vianočné darčeky vianočné pečenie
Zdieľať článok