Vychádza veľké zimné vydanie časopisu Môj dom

Vychádza veľké zimné vydanie časopisu Môj dom

10. 12. 2021 Zdieľať

Práve vychádza zimné dvojčíslo Môjho domu, v ktorom si okrem množstva zimných inšpirácií, nájdete aj užitočné tipy a veľkú súťaž o interiér roku.

Editoriál

PF 2022

Na prelome rokov je zvykom bilancovať. Ale čo tam po starom roku. Bol, aký bol. Hlavne by sme vám chceli poďakovať za to, že ste ho strávili aj v našej spoločnosti. Teda v spoločnosti nášho časopisu. A zaželať vám, nech je ten nový lepší, krajší, veselší…

Erika Kuhnová

Chcela by som vám zaželať rovnováhu. Aby ste v sebe našli tú vnútornú, aby čierne veci boli vyvážené bielymi a sychravé dni slnečnými. Aby boli v rovnováhe vaše príjmy a výdaje. Nemyslím len tie finančné, ale aby ste mali dostatok pozitívnych zážitkov a stretli dostatok zaujímavých ľudí na to, aby ste aj vy sami dokázali rozdávať dobrú energiu. Verím, že sa vám vráti.

Katarína Barošová

Želám každému schopnosť nájsť si aj v ťažkých chvíľach aspoň niečo malé, pekné, čarovné, z čoho môžete mať radosť. Toho sa chytiť, ofukovať to, hýčkať a nepustiť.

Nuž a čitateľom Môjho domu prajem aj to, aby ich náš časopis stále bavil a aby v ňom nachádzali konkrétne inšpirácie, ktoré sa nebudú báť preniesť si do svojich interiérov. Lebo je dobré dobre bývať!

Katka Paukeje

Nové začiatky evokujú v mojej hlave vždy množstvo nápadov a plánov. Čo stihnúť, čo zmeniť, čoho sa zbaviť. Na prelome rokov si toho človek dokáže nasľubovať až až! Príliš veľa predsavzatí však nakoniec každého dobehne a útočí na jeho vnútornú pohodu. Nuž, nie všetko ide. Hmotné veci tešia iba chvíľu, okolnosti neovplyvníme a iných môžeme zmeniť iba vtedy, ak sa zmeníme my sami. A tak si do nového roku zo všetkého najviac želám dve veci: väčšiu vytrvalosť a väčšiu zhovievavosť. Buďme vytrvalí v oblastiach, v ktorých cítime, že potrebujeme vnútorne rásť, a zhovievaví ku každému, kto nekoná práve tak, ako by sme si v danej chvíli priali. A to znamená byť občas poriadne zhovievaví aj k sebe samým.

Mirka Maceková

Rok 2021 bol pre mňa osobne prelomovým. Prelomovým v tom, že som sa pustila niektorých vecí a musela začať žiť inak. Strach nie je dobrým pánom, a preto vám i sebe prajem, aby sme v tom ďalšom roku mali silu čeliť svojim strachom, ktoré nás majú v moci. Prajem nám, aby sme boli k sebe úprimnejší a otvorenejší, pretože nie je nič horšie, ako si nasadzovať masky. Pravda môže síce bolieť, no zároveň oslobodzuje – nás i tých druhých. A napokon nám prajem väčšiu láskavosť a vzájomné porozumenie. Keď si aspoň na chvíľu obujeme topánky toho druhého, často pochopíme, že je všetko úplne inak, ako sme sa nazdávali. Len tak sa môžeme oslobodiť od súdov a posudzovania a postúpiť o krôčik ďalej.

Lucia Blažiová

Želaní do nového roku mám, samozrejme, viacero. Vrátiť sa do normálneho „predcovidového“ života, nájsť skvelý vlastný byt, možnosť tráviť viac času s rodinou… Ale ak by som si mala vybrať to, čo si do nového roku želám najviac, tak by to bolo jednoznačne to, aby sa do spoločnosti vrátila slušnosť. Mám pocit, že sa zo vzťahov medzi nami nejako vytratila, že sa už považuje za zbytočnosť. Úprimne ma niekedy ťaží, keď vidím, ako sa ľudia k sebe správajú, ako sa vyjadrujú na sociálnych sieťach, ako debatujú politici… Pritom ak by sme sa k sebe správali slušnejšie, aj takéto ťažké obdobie, ktoré trvá už dva roky, by sme prežívali o trochu jednoduchšie. Takže vám i sebe želám, aby sme v novom roku vo svojom okolí mali čo najviac dobrých, slušných ľudí.

Môj dom 12/2021 - 1/2022

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

Kategória: Aktuality
Tagy: časopis Môj dom
Zdieľať článok