Vo vašom pracovnom kútiku by nemal chýbať dobrý pracovný stôl

Vo vašom pracovnom kútiku by nemal chýbať dobrý pracovný stôl

15. 11. 2019 Zdieľať

Zariaďujete si pracovný kútik? Hľadáte nábytok, ktorý by bol praktický, funkčný a moderný zároveň? Pracovné stoly sa dostávajú do popredia pre svoje všestranné využitie. Stôl TAILOR je pomocník, ktorý pomôže rozvíjať váš talent a nadanie.

Stôl pre krajčírky

Potrebujete niekam uložiť šijací stroj, nitky, gombíky, či ostatné drobnosti, ktoré denne využívate pri svojej profesii či koníčku? Pracovný stôl TAILOR vám s tým pomôže. Pozostáva z troch šuplíkov, z ktorých jeden je rozdelený na tri prepážky. Uloženie predmetov, ktoré súrne potrebujete počas šitia, je o to prehľadnejšie. Praktická skrinka má výklopnú vrchnú dosku, a tá vám zabezpečí jednoduché odloženie šijacieho stroja. Vytvorenie a upratanie pracovného priestoru vám zaberie len niekoľko minút.


Pracovný stôl

Pracovný stôl
TEMPO KONDELA

Aj ako toaletný stolík alebo písací stôl

Stôl TAILOR v sebe spája štýlový dizajn s praktickým odkladacím priestorom aj pre vašu kozmetiku. Využijete ho teda aj ako toaletný stolík či písací stôl. Poslúži aj grafikom, maliarom, výtvarníkom, tiež každému, kto svoj voľný čas trávi vyrábaním rôznych handmade predmetov. Jeho multifunkčné využitie oceníte v každej podobe.


Pracovný stôl

Pracovný stôl
TEMPO KONDELA

Vyrobený z kvalitného materiálu

Ide o kvalitný slovenský výrobok. Stôl je vyrobený z laminovanej drevotriesky DTD s hrúbkou 16 mm. Jeho neutrálne biele farebné prevedenie zaručuje, že stolík je vhodný do akéhokoľvek interiéru.


Pracovný stôl

Pracovný stôl
TEMPO KONDELA

Viac o pracovnom stole a toaletných stolíkoch nájdete na: www.temponabytok.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: pracovný stôl
Zdieľať článok