Dizajnová chladnička prešpikovaná technológiami

Dizajnová chladnička prešpikovaná technológiami

28. 07. 2010 Zdieľať

Spoločnosť Whirlpool predstavuje nový modelový rad amerických, tzv. side-by-side, chladničiek, ktorý v duchu hesla menej je niekedy viac poteší každého so zmyslom pre dokonalosť a krásu. V zmysle najnovších trendov de-luxe a hi-tech minimalizmu Whirlpool odhaľuje aktuálne dizajnové spracovanie amerických chladničiek nazvané Nova. Vďaka svojmu dizajnu sa stanú „nutnosťou“ každého milovníka módy, ktorý podľa súčasného životného štýlu túži po osviežení všedného života v kuchyni. Kombinácia inteligentných technológií a elegantných, sofistikovaných vzorov vyzdvihne estetiku vašej kuchyne, rovnako ako kvalitu života v nej, na úplne inú úroveň

— Advertorial spoločnosti WHIRLPOOL SLOVAKIA spol. s r.o. —

Aby tieto chladničky držali krok s neustále meniacimi sa požiadavkami zákazníkov, ktorí vyžadujú excelentný výkon a štýl, Whirlpool ich obohatil množstvom inovácií. Nova vytvára kompletný integrovaný dizajn s hladkými líniami a lesklou povrchovou úpravou, ktorý tieto chladničky – z hľadiska vysokého štandardu a dokonalého vkusu – predurčuje na úspech. Ikonické úchytky či jemný a lesklý povrch, to je posledné slovo v „luxusnom chladení“, ktoré vženie do vašej kuchyne eleganciu a poteší tak každé oko. 

Chladničky s dizajnovým vyhotovením Nova vytvorili dokonalý prienik vkusného európskeho dizajnu s pokročilými technológiami Whirlpool. Je jedno, či sú zabudované v kuchynskej linke, alebo stoja samostatne, vždy pôsobia výnimočne.


Dizajnová chladnička prešpikovaná technológiami

269682
Whirlpool

Nové modely sa môžu pochváliť reflexnou úpravou Luxilen TM pripomínajúcou čierne zrkadlové či biele sklo a sú v súlade s estetickými požiadavkami produktovej línie Whirlpool Glamour, ktorá zahŕňa aj iné kuchynské spotrebiče, ako napríklad rúry, varné dosky či digestory. Na slovenskom trhu sú tieto americké chladničky k dizpozícii v zrkadlovo-čiernom a antikorovom prevedení.

Lesklý, až priam sklený povrch dverí dopĺňajú integrované úchytky z leštenej nehrdzavejúcej ocele. Ich osadením do dverí sa ešte viac zdôraznili čisté, elegantné línie a dokonale rovný povrch bez zbytočne vyčnievajúcich prvkov. Vzhľad nenarúša ani silueta ľadu a vody dávkovacieho systému. Produkty z modelového radu Nova vyzdvihujú energiu a kvalitu uhladeného dizajnu.

Elegantne kovový, zvodne čierny či absolútne biely panel dotvára LED displej elektronického ovládania, ktorý z hľadiska vizuálnej prítomnosti, voľby materiálov a funkčnosti podčiarkuje výnimočnosť týchto chladničiek na trhu. 

Zvodný exteriér ukrýva množstvo špičkových technologických prvkov, ktoré vytvárajú suverénnu kombináciu futuristických technológií a excelentného dizajnu. Nové americké chladničky Whirlpool sú viac než len dokonalé zobrazenie kvalitných materiálov a tvarov, sú extrémne efektívne, pohodlné a ekologické. Môžu sa pochváliť množstvom inteligentných a intuitívnych riešení, ktoré spoločnosť Whirlpool posúvajú do pozície lídra, určujúceho trendy v oblasti domáceho uskladňovania potravín.

Vynikajúci výkon

Technológia 6. ZMYSEL – Unikátne riešenie, ktoré neustále monitoruje a reguluje teplotu vo všetkých častiach chladničky, udržiava ju na optimálnej úrovni a zaručuje tak dlhodobú čerstvosť a kvalitu potravín.

Systém Nature Fresh – Ovocie a zelenina majú v chladničke špeciálny úložný priestor, v ktorom si zachovajú pôvodnú farbu, textúru a chuť až o tri dni dlhšie. Systém Whirlpool Nature Fresh využíva zmes prírodného ílu a draslíka, ktorá absorbuje etylénový hormón, produkovaný v ovocí a zelenine, čo spomalí proces ich starnutia.

Multi-flow Systém – Tento sofistikovaný systém zabezpečuje optimálnu cirkuláciu chladného vzduchu v celom interiéri chladničky. Zmenu teploty spôsobenú otvorením dvierok upraví v priebehu niekoľkých minút. Antibakteriálny a protizápachový filtračný systém udržiava vzduch čistý, čo potraviny chráni pred baktériami a predchádza vzniku nepríjemného pachu.

Antibakteriálny filter – Spoločnosti Whirlpool a Microban® International, celosvetový líder v oblasti ochranných antimikrobiálnych prípravkov, vyvinuli pokročilý antibakteriálny protizápachový filtračný systém. Zariadenie využíva vzduchový filter Microban®, ktorý je potrebné vymeniť každých šesť mesiacov.

Úspora energie

A + – Nové side-by-side chladničky Whirlpool patria k vysoko účinným zariadeniam na trhu s hodnotením energetickej úspornosti A+, ktoré v porovnaní so zariadeniami rovnakej triedy predstavuje až 25-percentnú úsporu energie. Vysoký výkon a ekologické funkcie šetria energiu a v konečnom dôsledku aj peniaze spotrebiteľa.


Dizajnová chladnička prešpikovaná technológiami

269680
Whirlpool

Dômyselné a intuitívne riešenia

Nový systém dávkovania ľadu a vody

Jednoduché rotačné plnenie – Inovatívny a praktický systém aktivuje vonkajšiu dýzu, ktorá je ideálna na napĺňanie nádob všetkých tvarov a veľkostí aj v prípade, ak sú väčšie ako dutina dávkovača. 

Dvojitý elektronický uzáver – side-by-side chladničky Whirlpool sú jediné na trhu, ktoré majú dve samostatné dotykové plniace lopatky, osobitne na vodu a osobitne na ľad.

Priestranná dutina – Nový disperzný systém bol navrhnutý tak, aby jeho šírka bola v porovnaní s inými side-by-side chladničkami väčšia. Zásobník ľadu je umiestnený v dvierkach, vďaka čomu vzniká v priestore chladničky o 20 % viac miesta. Veľká priehľadná nádoba na ľad je snímateľná, tak aby bolo možné ľad vo forme kociek alebo drviny jednoducho nabrať priamo do pohára.

Systém filtrácie vody – side-by-side chladničky Whirlpool disponujú filtračným systémom, ktorý redukuje nečistoty vo vode. Po uplynutí šiestich mesiacov sa filter jednoduchým stlačením tlačidla vymení.

NoFrost Systém – NoFrost systém od spoločnosti Whirlpool bráni vzniku námrazy a ľadu v chladničke, vďaka čomu nie je potrebné chladničku rozmrazovať. Toto inteligentné riešenie umožňuje naplno využiť priestor chladničky a takisto šetrí energiu. Navyše, zachovaním konštantnej teploty v celej chladničke bráni vzniku baktérií.

Predný ventilačný systém – side-by-side chladničky Whirlpool sú vybavené predným vetracím systémom, vďaka ktorému je možné umiestniť ich až ku stene, a tým ich dokonale integrovať do zostavy kuchynského nábytku.

Side-by-side chladničky z modelového radu Nova predstavujú suverénnu kombináciu futuristických technológii a skvelého dizajnu. Všetko v nich má svoju funkciu, nič nie je zbytočné. Sú zamerané na dokonalosť, čistotu a svetlo. Pre všetkých, ktorí oceňujú špičkové technológie, vynikajúci výkon, jednoduché ovládanie či funkčné riešenia sú vynikajúcou voľbou.

Viac informácií nájdete na www.whirlpool.sk

Kategória: Bývanie Domáce spotrebiče
Tagy: whirlpool
Zdieľať článok