Zdroj: GORENJE

Užite si svoje retro plné farieb!

04. 05. 2022 Zdieľať

Ak milujete retro a chcete ho mať na očiach v tej najlepšej podobe, potom by ste si nemali nechať ujsť inovované chladničky Gorenje vo vintage štýle v niekoľkých nadčasových farbách.

Medzi novinkami je napríklad neprehliadnuteľná chladnička Gorenje ONRK619DR (alebo ONRK619D-L s ľavými dverami) v bordovej farbe. Ponúka dostatočný objem 300 l, z toho 204 l pre chladničku a 96 l pre mrazničku.

Gorenje retro bordová chladnička

Zdroj: GORENJE

Chladnička je vybavená extra veľkou zásuvkou na zeleninu CrispZone s reguláciou vlhkosti, ako aj konvertibilnou nízkoteplotnou zásuvkou Convert FreshZone s premenlivou teplotou a vlhkosťou na uskladnenie ďalšej zeleniny alebo mäsa podľa potreby. V mrazničke sú tri zásuvky vrátane jednej extra veľkej.

Gorenje retro chladnička v zelenej

Zdroj: GORENJE

Dlhotrvajúcu čerstvosť potravín zaisťujú technológie ako Total NoFrost Plus, adaptívny inteligentný systém AdaptTech a rovnomerná cirkulácia ionizovaného vzduchu. Chladničku poháňa tichý, spoľahlivý a úsporný invertorový kompresor. Odporúčaná cena je 999 EUR. Tá istá chladnička je k dispozícii aj v čiernej farbe alebo vo farbe šampanského.

Viac informácií na sk.gorenje.com

Zdroj: GORENJE

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: chladiace zariadenia chladničky elektrické spotrebiče mrazničky spotrebiče v kuchyni zariadenie kuchyne
Zdieľať článok