Výstava Audio, Video a Domáce kino Košice 2014

Výstava Audio, Video a Domáce kino Košice 2014

08. 04. 2014 Zdieľať

Už túto jar, konkrétne 12. apríla 2014 (v sobotu) sa bude konať v Košiciach 2. ročník výstavy stereo, hifi & home cinema pre náročných Audio, Video a Domáce kino. Na tejto jedinečnej výstave si budete môcť opäť vychutnať špičkový zvuk a nádherný obraz.

Hlavný partner výstavy je Bis Audio, najväčší predajca a dovozca hifi produktov na Slovensku. Bis Audio predstaví návštevníkom výstavy v Košiciach dve veľké novinky, integrovaný stereo zosiľňovač McIntosh MA8000 a reproduktory od talianskeho výrobcu Sonus Faber, Amati Futura. Bis Audio bude mať na výstave v Košiciach plno dobrej muziky a filmov, a samozrejme mnoho ďalších kvalitných produktov.


Výstava Audio, Video a Domáce kino Košice 2014

1324667
McIntosh

Partner výstavy, košické hifi štúdio Kohut Audio nám predvedie na výstave zostavu elektrónkových zosilňovačov značky PrimaLuna a novú značku hifi komponentov z Talianska, AUDIA Flight.


Výstava Audio, Video a Domáce kino Košice 2014

1324669
AUDIA Flight

A bude toho ešte oveľa viacej. Celkovo bude na výstave 10 vystavovateľov a okolo 100 značiek. Aktívne a pasívne reproduktory. Elektrónkové a digitálne zosilovače. Blu-ray, cd prehrávače, da prevodníky a gramofóny. Stereo a kino zosilňovače. Slúchadlá, káble, streamovacie a dokovacie zariadenia, multiroom prehrávače. Veľkoformátové obrazovky OLED TV, HD TV a 3D projektory pre domáce kino.

To všetko v excelentnej kvalite a dizajne. Oplatí sa prísť a vychutnať si výnimočnú atmosféru. Ktorí z vystavovateľov bude mať najlepší zvuk? A obraz? To určia návštevníci výstavy. Vstupenky budú zlosovateľné o hodnotné ceny! 

Výstava stereo, hifi & home cinema pre náročných Audio, Video a Domáce kino sa bude konať 12. apríla 2014, v hoteli DoubleTree by Hilton Košice (bývalý hotel Slovan).

www.audiovideokino.sk

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: audio video
Zdieľať článok