Zdroj: BIS audio, s.r.o.

Bassocontinuo Accordeon XL4 2.1– aristokratický kúsok z limitovanej edície

24. 11. 2021 Zdieľať

Taliansky výrobca Hi-Fi nábytku Bassocontinuo je už roky top značkou, oceňovanou nielen audiofilmi. A keďže chce vylepšovať aj to, čo bolo včera považované za dokonalé, integruje do svojich produktov najnovšie technologické finesy a zručnosti.

Dobrým príkladom je inovovaný rad regálových systémov Reference Line. Po úspešnej druhej generácii Reference Line 2.0 uviedol v lete tohto roku ešte lepšiu a výkonnejšiu Reference Line 2.1.

Nový rad, to sú zdokonalené modely – stojan pre zosilňovače
BANDURA 2.1, modulárny stojan ACCORDEON XL4 2.1, audio/video rack CHIRONDA 2.1 a novinka, trojdielny audio/video regál MAXI CHIRONDA 2.1. Vďaka novému systému tiahla dosahujú pozoruhodnú antivibračnú robustnosť, potvrdenú testami v laboratóriách Vicoter.

Na zadnej strane regálov sú umiestnené oká pre káblový manažment, vyrobené z uhlíkových vlákien a nový systém spojovacích tyčí zvyšuje stabilitu a tlmiaci výkon. To prispieva k maximálnej neutralizácii rušivých vplyvov.

Lenže tí, čo sú zvyknutí víťaziť, vnímajú aj nehybnosť na vrchole ako stagnáciu. Preto Bassocontinuo prichádza s Mc limitovanou edíciou modelu Accordeon XL4 2.1. Vlajková loď s krivkami lahodiacimi oku prináša nádielku inovácií. V kombinácii s „vinylovou policou“ pre gramofón (ako voliteľné príslušenstvo) sa stáva Hi-Fi regálom s komplexnými vlastnosťami.

Regálový audio systém

Zdroj: BIS audio, s.r.o.

Nový Accordeon XL4 2.1 poteší jedinečnou luxusnou povrchovou
úpravou: s laserom rezanou alcantarou (velúrovou umelou kožou z laminovanej netkanej textílie) a dokonalým remeselným spracovaním je zaujímavým tipom na vianočný darček.

Produkty Bassocontinuo nájdete v predajniach spoločnosti BIS audio, ktorá je distribútorom značky, alebo na stránkach www.bisaudio.sk.

Zdroj: PR článok BIS audio

Kategória: Nábytok
Tagy: audio audio inštalácie audio technika hifi inteligentné spotrebiče kancelársky nábytok nábytok do obývačky police reproduktory
Zdieľať článok