Revolúcia v zdravom varení

Revolúcia v zdravom varení

28. 05. 2014 Zdieľať

Žiť zdravo nie je módny trend. Je to revolúcia, ktorá vám o poznanie zlepší každý jeden deň vášho bytia. Nemusíte ráno behať 5 kilometrov či jesť len surovú zeleninu. Všetko je o tom, čo vložíte do úst. A o tom, či sa cítite dobre tam, kde ste.

Vaše telo je dokonalým dôkazom toho, ako sa k nemu správate. Zdravé jedlo dokáže výrazne zlepšiť kvalitu života. Nemusíte sa preto obmedzovať, práve naopak. Doprajte si množstvo čerstvých potravín pripravených prirodzeným spôsobom a objavte technológie, ktoré využívajú šéfkuchári z najlepších reštaurácií po celom svete. Zelenina nestratí tepelnou úpravou svoju farbu a tvar, mäso je krehké, šťavnaté a plné chuti – zoznámte sa s parnými rúrami Electrolux s funkciou SousVide. 

Objavte skutočnú chuť

Kto ochutnal jedlo pripravené v pare, spoznal prirodzenú chuť jedla. Multifunkčná rúra spája tradičný teplovzdušný ohrev s horúcou parou, vďaka čomu pripravíte lahodné jedlá zdravo a efektívne. Nerezová oceľ s povrchovou úpravou proti odtlačkom, 90 integrovaných receptov, 24 teplotných programov, použitie zvyškového tepla, udržanie teplého povrchu, mäsová sonda, detský zámok, ohrevný systém UltraFanPlus, funkcia rýchleho vypnutia, automatický návrh teploty a farebný dotykový dispej. A tam ešte nekončíme. Pri príprave vašich obľúbených pokrmov si môžete vybrať z troch základných kombinácií, ktoré menia pomer pary a teplého vzduchu. Vytvoríte tak dokonale zdravé zeleninové pokrmy pre celú rodinu, chrumkavé pečené kura pre romantickú večeru a najvoňavejšie domáce pečivo na nedeľné raňajky do postele. 


Revolúcia v zdravom varení

Revolúcia v zdravom varení
DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Moderné kombo 

Nebojte sa, nemusíte meniť svoje zaužívané zvyky a vzdať sa obľúbených receptov. V parnej rúre pripravíte čokoľvek, ale chutnejšie a zdravšie. Uvidíte však, že vám nedovolí neexperimentovať. Jedlá pripravené v pare obsahujú o 50% vitamínov a minerálov viac, ako pri inej tepelnej úprave. Pripravení na túto zmenu? Tak vytiahnite ďalšie eso z rukáva. 


Revolúcia v zdravom varení

Revolúcia v zdravom varení
DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Červená farba zvyšuje tep, dodáva energiu a naplní vás nevídanou silou. Presne to sa stane aj keď vstúpite do kuchyne Fashion Red z dielne Sykora. Premyslená kompozícia dostane všetky vaše zmysly. Kombinácia matných a leských povrchov, neprehliaduteľná textúra dubového dreva a výrazné teplé červené akcenty premenia kuchyňu na váš nevyčerpateľný zdroj pozitívnej energie. Žite tam, kde sa cítite dobre. Využite priestor na maximum. Prečo by sa mala kuchynská linka končiť zrezaným korpusom, keď si môžete užívať priestorový luxus poličky na vaše obľúbené kuchárske knihy alebo fľaše vína. 


Revolúcia v zdravom varení

Revolúcia v zdravom varení
DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Roletka, ktorá skrýva police, necháva priestor vašej fantázií. Elegantné podsvietenie horných skriniek opticky zväčšuje priestor a je nevtieravým pomocníkom pri neskorom varení večere či pri dlhých posedeniach v kuchyni pri dobrom víne a intímnom rozhovore. Skvelý doplnok k modernému životnému štýlu, kde má všetko svoje miesto a čas je vzácna komodita. 

Vyvýšený barový pult so sedením využijete na rýchle raňajky alebo zdravý obed. Skombinujte kuchyňu Sykora Fashion Red s multifunkčnou rúrou Electrolux a zlepšíte kvalitu života, nielen svojho, ale aj svojich blízkych. Zdravé varenie v zdravom priestore nie je nuda, je to moderný životný štýl. Tak poďte do toho. Viac informácií nájdete na www.domosskuchyne.sk a www.electrolux.sk

Kategória: Kuchyňa, jedáleň
Tagy: domace spotrebice
Zdieľať článok