Geberit Monolith – funkčný dizajn

14. 11. 2013 Zdieľať

Svoje predstavy o novej toalete môžete uskutočniť rôznymi spôsobmi. So sanitárnym modulom Geberit Monolith pre WC vytvoríte priestor s čistým a kvalitným dizajnom. Vďaka jedinečnému spojeniu špičkového vzhľadu a funkčnosti ponúka tento model omnoho viac než je zrejmé na prvý pohľad.

Geberit Monolith pre WC je dizajnová predstenová nádržka. Veľkou výhodou tohto riešenia je, že sa dá jednoducho a rýchlo napojiť na existujúce potrubné rozvody bez nutnosti zásahov do stavebnej konštrukcie, čo isto ocení každý, kto sa pustí do rekonštrukcie. Navyše, vďaka svojej konštrukcii prekryje všetky nevzhľadné technické prvky. Systém umožňuje úsporné spláchnutie tromi litrami vody alebo veľké spláchnutie šiestimi litrami vody, čo prináša nesporné ekonomické výhody.


Geberit Monolith – funkčný dizajn

Geberit Monolith – funkčný dizajn
Geberit Slovensko s.r.o.

Modul Geberit Monolith je možné  kombinovať so závesnými aj stojatými toaletnými misami. Preto máte veľkú slobodu pokiaľ ide o vzhľad a stavebné riešenie vašej kúpeľne. Teraz si môžete vybrať z dvoch výšok modulu – 101 a 114 cm a zo štyroch farebných vyhotovení čelného panelu – biela, čierna, zelenkavá a umbra. To je ďalší spôsob ako vniesť do rekonštrukcie svoj osobný vkus.

www.geberit.sk

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: geberit wc
Zdieľať článok