Kúpeľňové rebríky pre novostavby i rekonštrukcie

29. 04. 2021 Zdieľať

Kúpeľňové rebríky sú dnes k dostaniu v rade modifikácií. Môžete si vybrať z viacerých typov aj rozmerov, ktoré ovplyvnia výsledný tepelný výkon. Kúpeľňové rebríky KORALUX môžete zapojiť nielen na klasickú vykurovaciu sústavu, ale vyrábajú sa aj ako samostatné priamo vykurovacie elektrické telesá. Využijete ich teda aj vtedy, keď nechcete zasahovať do vykurovacej sústavy. Výhodu elektrického pripojenia oceníte pri rekonštrukcii, ak si nechcete vysekať obklady, ale len pripojiť rebrík.

Čerstvou novinkou v segmente kúpeľňových telies od najväčšieho českého výrobcu radiátorov KORADO je nový model KORALUX NEO. Jedná sa o dizajnový radiátor so spojnicou iba po jednej strane. Rebrík je teda možné inštalovať podľa potreby na pravú či ľavú stranu. Disponuje jednostranným pravým alebo ľavým spodným pripojením.

KORALUX NEO_1bez loga

KORALUX NEO.

Výkony ponúkne porovnateľné so štandardným radom KORALUX, rovnako tak sa môžete tešiť aj na lakovanie v takmer 200 odtieňoch RAL vr. nové matné čierne. Originálne príslušenstvo vo forme sušiakov a vešiakov je možné použiť aj k tejto novinke. V predaji od januára 2021.

Väčšinu modelov KORALUX je možné využiť aj pre kombinované vykurovanie (teplá voda – elektrina), vďaka sade pre elektrické vykurovanie s regulátorom aj bez regulátora teploty. Ideálny variant pre vykurovanie mimo vykurovaciu sezónu.

KORALUX RONDO MAX-M_3_pergamon bez loga

KORALUX RONDO MAX-M s priestorovým uchytením.

Všetky telesá KORALUX disponujú nielen uchytením k stene, ale aj menej obvyklým priestorovým uchytením vďaka stenovým konzolám. Získate tým praktickú priečku, ktorou opticky oddelíte napríklad priestor toalety. Na telesá je značkou KORADO štandardne poskytovaná záruka 5 rokov.

Viac na koupelny.korado.cz

Zdroj: Korado 

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: Kúpeľňové rebríky vykurovanie
Zdieľať článok