Zdroj: Rizzoli

Viac ako storočie sa staráme o vaše teplo domova

12. 10. 2021 Zdieľať

Sporáky, kachle, piecky, profesionálne sporáky, teplovodné sporáky na drevo, to všetko od spoločnosti Rizzoli. Silné korene a inovácie. Jedinečná tradícia z nášho domova vytvorila naše hodnoty: nepretržitý technický výskum posilnil našu vášeň a to z nás urobilo značku, ktorá je dnes známa po celom svete vysokou kvalitou, spoľahlivosťou svojich výrobkov. Tak ako v minulosti aj v súčasnosti ponúkame špičkový produkt.

Sporáky na drevo

Používanie ekologických palív, teplo ohňa, vôňa dreva, varenie jedál na sálavej platni alebo v rúre, to sú vlastnosti, ktorými sa odlišuje
sporák na drevo. Inovácia a technológia v kombinácii s tradíciou sú základom jedinečného výrobku, ktorý zvýši hodnotu prostredia, v ktorom bude umiestnený. Vďaka inovačnému certifikovanému systému spaľovania Superflame® drevo horí účinnejšie, čím sa dosahuje vyššia účinnosť celého procesu, menšia spotreba a nižšie emisie.

Kuchynský sporák na drevo typ M combi

Kuchynský sporák na drevo typ M combi. Zdroj: Rizzoli

Kachle na drevo

Kachle na drevo Rizzoli sú určené výhradne na vykurovanie, ale vďaka svojmu exkluzívnemu dizajnu a výnimočnému výhľadu na oheň zútulnia každú miestnosť v dome. Okrem technických aspektov a začlenených technológií sa veľká pozornosť venovala aj materiálom na obloženie, medzi ktorými vynikajú ručne vyrábané majoliky a kamene s vysokým sálavým výkonom. V kachliach na drevo značky Rizzoli sa snúbi inovácia a technológia s cieľom vytvoriť jedinečný výrobok bez kompromisov.

Kachlová pec na drevo v modernej obývačke

Kachlová pec na drevo typ X Rock. Zdroj: Rizzoli

Profesionálne sporáky na drevo

Spoločnosť Rizzoli získala svoje skúsenosti počas viac než sto rokov práce pri výrobe sporákov na drevo a teplovodných sporákov a teraz predstavuje sériu výrobkov, ktoré sú venované výhradne svetu profesionálneho varenia, kde je spoľahlivosť a praktickosť výrobku všetkým. V rámci série PRO sa inovácia a technológia spájajú s tradíciou a vytvárajú jedinečný produkt, ktorý dokáže dodať jedlám, pripravovaným na špeciálnej varnej doske alebo v peci na drevo, nezameniteľnú chuť. Široká ponuka prispôsobenia výrobku vlastným predstavám.

Kuchynský sporák na drevo v modernej veľkej kuchyni s jedálňou

Kuchynský sporák na drevo typ S 90. Zdroj: Rizzoli

Výhradný importér RIZZOLI produktov na Slovensku

Adresa: RK+MK, spol.s.r.o., Priechod 130 ,976 11 Banská Bystrica, Slovensko

+421 905 964 335 , e-mail: maria.kmetova@rkmk.sk
web: https://www.rizzolicucine.it/sk, https://www.sporakynadrevo.sk/

Zdroj: PR článok RK+MK, spol. s r.o.

Kategória: Energia
Tagy: ekologické vykurovanie kachle sálavé vykurovanie sporák varenie vykurovanie vykurovanie drevom
Zdieľať článok