Zdroj: SanSwiss

Nadčasová kúpeľňa s kolekciou DIVERA od SanSwiss: kvalita, funkčnosť a elegancia

06. 09. 2023 Zdieľať

Staviate dom a vaším ďalším projektom je kúpeľňa? Inšpirujte sa jedinečnou kolekciou od SanSwiss – DIVERA. Táto kolekcia sprchových kútov spája štýlový dizajn s praktickými funkciami, ktoré oceníte každý deň.

Kolekcia DIVERA prináša do vašej kúpeľne nový prvok – BLACK LINE. Táto edícia s čiernymi matnými profilmi dodá vášmu interiéru eleganciu a moderný vzhľad. Tieto profily nielen skvele vyzerajú, ale poskytujú aj pevnú konštrukciu sprchovej zásteny.

Štvrťkruh s dvojdielnymi posuvnými dverami

Štvrťkruh s dvojdielnymi posuvnými dverami Zdroj: SanSwiss

Ergonomické rukoväte ponúkajú pohodlné ovládanie a povrchová úprava skla proti zahmlievaniu uľahčuje čistenie. DIVERA sa pýši nielen dizajnom, ale aj praktickosťou.

Jednodielne posuvné dvere s pevnou stenou v rovine a s bočnou stenou

Jednodielne posuvné dvere s pevnou stenou v rovine a s bočnou stenou Zdroj: SanSwiss

Máte slobodu výberu materiálov a štýlov – od tradičných aluchrómových či čierných matných profilov a číreho skla až po kreatívne dekory skla Screen a biele línie. Kolekcia DIVERA sa prispôsobí vášmu vkusu.

Jednokrídlové dvere s bočnou stenou

Jednokrídlové dvere s bočnou stenou Zdroj: SanSwiss

Pri plánovaní vašej novej kúpeľne je kolekcia DIVERA od spoločnosti SanSwiss tou najlepšou voľbou na spojenie elegancie a funkčnosti. Navštívte webové stránky SanSwiss, kde nájdete ďalšie informácie, ktoré vám pomôžu vytvoriť kúpeľňu vašich snov.

Zdroj: PR článok SanSwiss s.r.o.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: sprchové kúty zariadenie do kúpeľne zariaďovanie kúpeľne
Zdieľať článok