Zdroj: SanSwiss

Moderná kúpeľňa: flexibilné sprchové zásteny DIVERA od SanSwiss

27. 06. 2022 Zdieľať

Spoločnosť SanSwiss novo vyrába moderné sprchové zásteny DIVERA, ktoré sú modulárne, vyrobené v prvotriednej kvalite a s vysokou funkčnosťou.

Sprchové kúty DIVERA od SanSwiss sú vybavené 6mm bezpečnostným sklom s antiplakovou úpravou Aquaperle na elimináciu vodného kameňa na skle. Sprchové zásteny DIVERA sú k dispozícii v tradičnom aluchróme s čírym sklom as novými dekormi skiel Screen a „bielej linky“, ktoré sú vyrobené technológiou sieťotlače. Nové dekory zaisťujú pocit intimity pri sprchovaní.

Elegantná biela kúpeľňa so sprchovacím kútom

Sprchovací kút DIVERA, aluchróm, číre sklo l Jednokrídlové dvere s pántom pri stene a pevnou stenou v rovine, bočná stena. Zdroj: SanSwiss

Môžete si vybrať krídlové sprchové dvere s otváraním von aj dovnútra alebo posuvné sprchové dvere, ich výhodou je odklápací systém pre ľahké čistenie. V ponuke SanSwiss nájdete aj zalamovacie dvere, ktoré sú rovnako ako posuvné sprchové dvere určené do malej kúpeľne.

Elegantná biela kúpeľňa so sprchovacím kútom

Atypická sprchová zástena DIVERA, aluchróm, číre sklo l Jednokrídlové sprchové dvere v nike so skosením. Zdroj: SanSwiss

Atypické sprchové zásteny DIVERA

SanSwiss vyrába sprchové kúty DIVERA na mieru – zvláštne šírky či výšky, výrezy, skosenie, skrátená bočná stena či praktická U-montáž nie sú pre SanSwiss – špecialistu na atypické riešenia – žiadny problém!

Viac na www.sanswiss.cz/sk

Komerčná informácia, zdroj: SanSwiss

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: kúpeľňové trendy sprchovacie kúty sprchové kúty sprchové zásteny zariadenie do kúpeľne
Zdieľať článok