Zdroj: SanSwiss

Objavte nové sprchové kúty DIVERA od SanSwiss!

21. 04. 2022 Zdieľať

Spoločnosť SanSwiss vyrába kvalitné sprchové kúty moderného dizajnu a vysokej kvality, teraz rozširuje svoj sortiment o niekoľko noviniek. Jednou z nich sú elegantné sprchové kúty DIVERA. Jedná sa o nadčasové sprchové zásteny, ktoré ponúkajú prvotriednu kvalitu, vysokú flexibilitu a funkčnosť premyslenú do posledného milimetra.

Sprchové kúty sú typické svojou modularitou. Vďaka kombinácii s bočnou stenou či s pevnou stenou v rovine sa prispôsobia okolitému prostrediu a skvele ladia s akýmkoľvek dekorom kúpeľne. Vybrať si môžete krídlové, posuvné či zalamovacie sprchové dvere.

Štandardné aj atypické sprchové zásteny

Sprchové kúty DIVERA vyrába SanSwiss v štandardných rozmeroch. Do netradičnej kúpeľne vám SanSwiss ponúkne aj atypické sprchové kúty – prispôsobené vašim predstavám aj priestoru kúpeľne. Výrezy, skosené sprchové dvere, skrátená bočná stena, sprchové dvere s výrezom či
U-montáže. Sprchové zásteny DIVERA sú dostupné v klasickom aluchrómovom prevedení. Na výber máte číre sklo, dekor skla Screen a dekorové sklo bielej linky.

Biela jemná kúpeľňa so sprchovým kútom

Sprchovací kút DIVERA, aluchróm, číre sklo. Jednokrídlové dvere s pevnou stenou v rovine, bočná stena s výrezom. Zdroj: SanSwiss

Atraktívne Walk-in zásteny DIVERA

Trendom pre moderné kúpeľne sú v súčasnej dobe Walk-in zásteny. Sú obľúbené najmä jednoduchým vstupom a moderným designom. SanSwiss vyrába Walk-in zásteny aj v rade DIVERA. SanSwiss vyrába Walk-in DIVERA ako pevnú stenu samostatnú vrátane montážneho setu – stropné či vodorovné vzpery a ako pevnú stenu samostatnú s krátkou otočnou stenou v 90° alebo v 180°.

Viac informácií sa dozviete na webových stránkach spoločnosti SanSwiss.

Walk-in EASY – praktické novinky

SanSwiss vyrába atraktívne Walk-in zásteny EASY v novom skle Japan. Jedná sa o moderné sklo s dekórom dreva, ktoré je ideálne do kúpeľne „ZEN“ štýlu. Ďalšou novinkou je sklo Parsol šedej pre moderný a metropolitný vzhľad Vašej kúpeľne. Čierna Walk-in zástena EASY vyzerá úžasne so sklom Loft 89 a Loft 90 – čierna digitálna tlač (keramická farba). Striekanie vody z priestoru na sprchovanie čiastočne zamedzí krátka otočná stena v 90° a v 180°. Novo je možná aj L-montáž – spojenie 2 Walk-in zásten pomocou spojovacieho dielu WPE.

Sprchový kút v japonskom štýle s lamelami

Walk-in EASY, čierna matná, sklo Japan. Novinkou v sortimente spoločnosti SanSwiss je aj elegantné dekorové sklo Japan s dekorom dreva. Zdroj: SanSwiss

Neváhajte a navštívte webové stránky spoločnosti SanSwiss, kde sa dozviete oveľa viac! Navštíviť môžete aj instagramový účet @sanswiss_slovakia, kde nájdete veľa inšpirácie!

Zdroj: SanSwiss

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: kúpeľňové trendy sprchovacie kúty sprchové zásteny zariadenie do kúpeľne
Zdieľať článok