Prerábate kúpelňu a WC? Nevyhadzujte peniaze za zastaralé riešenia!

Prerábate kúpelňu a WC? Nevyhadzujte peniaze za zastaralé riešenia!

14. 05. 2015
Zdieľať

Kachličky, potrubie, rozpočet a financie... Iste nemusíme vymenovať stovky drobností, na ktoré je potrebné myslieť počas rekonštrukcie kúpeľne. Čo takto myslieť v prvom rade na svoje zdravie a ešte aj ušetriť? Začnite na vašej toalete!

Bidety sa pomaličky dostávajú do slovenských kúpeľní a ich majitelia aj vedia prečo. Na luxus v podobe hygieny a pohodlia, ktorý tento vynález ponúka, sa veľmi rýchlo zvyká a my máme pre vás 5 dôvodov, prečo by nemal chýbať ani u vás doma.

1. Ušetríte miesto

Nemusíte rozširovať priestory svojej toalety. Vedeli ste, že moderné elektronické bidety ponúkajú možnosť inštalácie priamo na porcelánovú misu? Stačí mať v priestore prípojku na vodu a elektrinu.


Porovnanie klasického bidetu a elektronického bidetu.

Porovnanie klasického bidetu a elektronického bidetu.
ARBOR, s.r.o.

2. Ušetríte svoje financie

S bidetom ušetríte svoje eurá nielen na vode, ktorú by ste minuli pri sprchovaní, ale aj na toaletnom papieri. Aj keď sa vstupná investícia môže zdať vyššia, za rok ušetríte minimálne 50 kotúčov toaletného papiera. Okrem toho môžete vďaka elektronickému bidetu BioBidet teraz ušetriť až 300€, v rámci ich veľkej stavebnej akcie.To sa oplatí, čo poviete? 

3. Moderné riešenie pre vaše pohodlie

Technika ide dopredu a prispôsobuje sa našim požiadavkám. V Ázii o tom už dávno vedia. Až 70% japonských domácností používa elektronický bidet! Bidety majú okrem čistiacej funkcie rôzne vymoženosti pre váš komfort. Napríklad, nastavte si teplotu a tlak vody, či teplotu sušiaceho vzduchu a presné smerovanie trysiek tak, ako vám to vyhovuje. Vyhrievaná doska, či pulzná masáž? Áno, to všetko a ešte viac! Pozrite si vtipné VIDEO reakcie ľudí, ktorý elektronický bidet použili prvýkrát.

4. Jednoduchá údržba a ovládanie

Okrem toho, že šetrí vaše peniaze, nemusíte si lámať hlavu ani nad údržbou.  Bidet má trysku, ktorá sa pred a aj po použití bidetu automaticky sama opláchne. Nehovoriac o jednoduchom ovládaní bidetu, ktoré zvládnu aj malé deti, či starší ľudia.

5. Ušetríte svoje zdravie


Prerábate kúpelňu a WC? Nevyhadzujte peniaze za zastaralé riešenia!

1561803

Posledným a tým najdôležitejším dôvodom je vaše zdravie. Nemusíte mať len sedavé zamestnanie, venovať sa cyklistike či výkonnostným športom, aby ste mali dôvod udržiavať si dokonalú intímnu čistotu a predchádzať chorobám.

Pravidelná hygiena po každej toalete pomáha pri liečbe hemeroidov, rakoviny hrubého čreva, krčka maternice či rôznych infekcií a zápalov. Odporúča sa aj tehotným ženám počas tehotenstva, ako aj starším a chorým ľuďom s obmedzeným pohybom. Každý člen vašej rodiny si ho obľúbi pre pocit čistoty, pohodlia a ešte aj ušetríte peniažky, zdravie a prírodu. 

Ak chcete ušetriť o čosi viac, máme pre vás malý tip. Využite vyše 50% akciu na BioBidet a doprajte si moderné riešenie za najlepšiu cenu na trhu! Viac informácii nájdete na stránke www.biobidet.sk.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: bidet hygiena wc
Zdieľať článok

Diskusia