Závesné keramické WC
Zdroj: Geberit

Toaleta Geberit ONE dokáže vyhovieť dnešným aj budúcim požiadavkám

28. 09. 2020 Zdieľať

Geberit ONE definuje nové štandardy a ponúka prvotriedny dizajn, pod ktorým je podpísaný oceňovaný dizajnér Christoph Behling.

Inovatívny dizajn pre dokonalú čistotu

Po odklopení WC krytu vás prekvapí nezvyčajný vzhľad asymetricky tvarovanej misy, ktorú nelemuje žiadny splachovací okraj. Jej špeciálna geometria a inovatívna technológia splachovania TurboFlush zabezpečia veľmi efektívne a tiché spláchnutie, ktoré neruší ani v noci. Sedadlo možno poľahky odpojiť jedným pohybom ruky, a to kryt a sedací kruh spolu alebo samostatne. Po oddelení sedadla je plocha pod ním aj vnútro keramiky dobre prístupné a celé WC možno jednoducho a pohodlne vyčistiť. K dokonalej čistote prispieva aj trvácna keramická glazúra KeraTect® s extrémne hladkým povrchom, ktorý efektívne bráni usadzovaniu nečistôt, vodného kameňa a baktérií.

Závesné keramické WC

Zdroj: Geberit

Závesné keramické WC

Zdroj: Geberit

Závesné keramické WC Geberit ONE je vkusné a proporčne vyvážené. Upevnenie na stenu je dokonale skryté dokonca aj pre školené oko. Sedadlo s dizajnovým krytom v bielom alebo pochrómovanom prevedení je Závesné WC vyrobené z vysoko kvalitného plastu a presne lícuje s keramikou. Kryt WC aj sedací kruh sú vybavené mechanizmom pozvoľného sklápania, ktorý bráni hlučnému dopadu na keramiku.

Závesné keramické WC

Zdroj: Geberit

Revolučná inštalačná technológia

V zadnej časti keramiky je špeciálne vyvinutý nosný rám na ukotvenie do steny, ktorý umožňuje meniť konečnú výšku WC ako počas inštalácie, tak aj kedykoľvek neskôr bez nutnosti stavebného zásahu. Toaleta sa dá oproti štandardnej výške závesných WC zvýšiť o 3 cm alebo znížiť o 1 cm – podľa individuálnych potrieb a preferencií pohodlného sedenia.

Závesné keramické WC

Zdroj: Geberit

Zvýšenie komfortu v budúcnosti

Funkčné prednosti a podmanivý dizajn toalety Geberit ONE ideálne dopĺňa systém odsávania zápachu Geberit DuoFresh s nočným posvietením alebo bezdotykové ovládanie splachovania Sigma80. Aby ste si ich mohli dopriať odporúčame priviesť elektrinu do zabudovaného inštalačného prvku už dnes. Elektrická predpríprava otvára dvere zvyšovaniu komfortu a budete pripravení aj na budúce inovácie kúpeľňových zariadení.

Závesné keramické WC

Zdroj: Geberit

www.geberit.sk/one

Zdroj: PR Geberit Slovensko s.r.o.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: sanitárna keramika toaleta
Zdieľať článok