Zdroj: SIKO

Trendy a novinky v kúpeľniach 2023

11. 05. 2023 Zdieľať

Snívate o štýlovej kúpeľni? Nezáleží, či máte byt v paneláku s malou kúpeľňou, alebo rozľahlý dom s veľkou kúpeľňou pre dvoch a kúpeľňou v podkroví k tomu. Trendy tohto roka myslia na každého.

Glamour štýl –  čierny mramor Nero Gold

Nebojte sa tmavých farieb a nechajte sa očariť noblesou čierneho mramoru. Kombinácie lesklého mramoru  Gold Nero a dizajnu rustikálneho dreva série Cir I Roveri vás oslnia. Jemné žilkovanie čierneho mramoru v bielej a hrdzavej farbe dokonale ladí s medovými tónmi dlažby I Roveri intenso. Vďaka tejto nečakanej kombinácii si vytvoríte jedinečnú kúpeľňu. Celý priestor získa punc luxusu, pokiaľ zvolíte voľne stojacu vaňu, ktorá sa stane dominantou vašej kúpeľne.

Gold nero SIKO

Noblesná veľká kúpeľňa Zdroj: SIKO

Noblesa a elegancia – biely mramor v kombinácii so svetlým drevom

Vďaka sérii Praline si zariadite luxusnú a elegantnú kúpeľňu. V celom priestore sa nádherne prelínajú prírodné tóny dreva a mramoru. Jemné žilkovanie dlažby Praline v hrdzavých tónoch krásne hrá s dizajnom svetlého dreva Inedito. Eleganciu kúpeľni dodajú i zlaté batérie SAT Dark, ktoré pôsobia nápadito. Priestorná kúpeľňa si určite zaslúži i kúpeľňový nábytok s dvomi umývadlami, nebudete sa tak ráno tisnúť pri jednom. Zažijete vo vašej luxusnej kúpeľni ten najvyšší komfort a pohodlie.

Praline kúpeľňa SIko

Priestorná kúpeľňa pre dvoch Zdroj: SIKO

JAPANDI kúpeľňa plná harmónie a pokoja

Premeňte vašu kúpeľňu na miesto meditácie a znovuobnovenia vašej vnútornej sily. Presne taká je japandi kúpeľňa. Jednoduché línie, svetlé farby, prírodné materiály a čistý dizajn, ktorý nič nenarušuje. Kúpeľňa v japandi štýle v sebe snúbi škandinávsku lásku k prírode s japonským minimalizmom. Osloboďte svoju myseľ a priestor okolo seba od zbytočností, zanechajte ťažobu všedných dní za sebou a zažite ľahkosť prítomného okamihu.

 kúpeľňa SIKO v štýle Japandi

Premeňte kúpeľňu na miesto meditácie a znovuobnovenia vnútornej sily. Zdroj: SIKO

Urban style v kombinácii s čiernymi prvkami

Vďaka sérii dlažieb  Urbanica vytvoríte funkčnú a udržateľnú kúpeľňu v urbanistickom štýle. Kontrastná kombinácia tmavozelenej a bielej farby v metalovom dizajne pôsobí originálne a zaujme na prvý pohľad. Obklady doplňte industriálnym nábytkom s čiernou kovovou konštrukciou Naturel Blackframe. Celú kúpeľňu ozvláštni originálna mozaika, vďaka ktorej vytvoríte v kúpeľni výraznú stenu.

Urbanica SIKO kúpeľňa v urban štýle

Celú kúpeľňu ozvláštni originálna mozaika, vďaka ktorej vytvoríte v kúpeľni výraznú stenu. Zdroj: SIKO

Kvetinové dekory, zeleň, prírodné motívy

Kombinácia bieleho veľkoformátového obkladu s kvetinovým dekorom zo série  Soul si vás jednoducho získa. Toto podmanivé spojenie zelenej, bielej a dekoru prírodného dreva vás bude baviť mnoho rokov a budete sa v nej cítiť jedinečne. Do kúpeľne voľte minimalistický bezúchytkový kúpeľňový nábytok v bielej farbe Naturel Ancona. Celý priestor bude pôsobiť vzdušne, ak zvolíte otvorený sprchový kút walk-in.

Soul kúpeľňa SIKO

Do kúpeľne voľte minimalistický bezúchytkový kúpeľňový nábytok v bielej farbe. Zdroj: SIKO

Ešte viac inšpirácie pre moderné a štýlové kúpeľne vrátane čerstvých noviniek nájdete v SIKO galérii kúpeľní.

Zdroj: PR článok spoločnosti SIKO KÚPEĽNE 

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: kúpelňové dlažby kúpelňové obklady
Zdieľať článok