Zdroj: Dedoles

Objavujte nové dobrodružstvá s Dedoles veselými ponožkami

25. 08. 2021 Zdieľať

Leto sa pomaly blíži ku svojmu koncu, no vás aktivity s najbližšími ešte len čakajú? Neváhajte a vyberte si na cesty toho správneho parťáka, s ktorým sa deň stane zábavnejším. Či už idete stanovať s priateľmi, zdolávať najväčšie vrcholy sveta alebo spoznávať nové krajiny, Dedoles ponožky by nemali chýbať vo vašej batožine. Spravte svoj deň komfortnejším a užívajte si každý váš krok, nech smeruje kdekoľvek. 

Preferujete skôr vysoké ponožky, nízke, do tenisiek či baleríniek? V širokej Dedoles ponuke si každý príde na svoje. Stačí si len vybrať zo stoviek originálnych dizajnov a niekoľkých pohodlných modelov. Dávajte však pozor, aby sa vám z pestrofarebných kombinácií nezatočila hlava.

Ponožky s veľrybami

Veselé Dedoles ponožky sú pre každého. Zdroj: Dedoles

Zážitky nepočkajú

Na správnej ceste za oddychom či dobrodružstvom by nemal chýbať vo vašej výbave ani fotoaparát. Preto si ho so sebou zoberte aj na ponožkách a zachytávajte zážitky každým kúskom vášho tela. Alebo plánujete degustovať zahraničné delikatesy? V tom prípade vám padnú vhod vínové či pivné ponožky. A tých, čo si radšej užívajú chvíľku relaxu pri vode, potešíme zas námorníckou tematikou.

žena s námorníckymi pnožkami na móle

Rozžiarte svoj outfit s Dedoles veselými ponožkami. Zdroj: Dedoles

Dokonalá súhra farieb a komfortu

Doprajte si pohodlný krok aj na tej najnáročnejšej túre a dolaďte svoj outfit farebnými športovými ponožkami. Mäkkučká bavlna v kombinácii s rebrovaným úpletom na lýtku zabezpečí dokonalý komfort pri akejkoľvek aktivite. A pokiaľ nepatríte k fanúšikom výrazných vzorov, v Dedoles sme si pre vás pripravili jednoduché pastelové kombinácie či jemnú potlač.

Muž na skale v rifliach a mikine

Tie najlepšie výkony dosiahnete len s Dedoles športovými ponožkami. Zdroj: Dedoles

Nechajte svoje chodidlá dýchať

Pre náročnejších je zas k dispozícii špeciálna rada bambusových ponožiek. Neskrývajú v sebe len dokonalú absorpčnú schopnosť, ale sú aj priedušné a šetrné k prírode. Pestovanie bambusu si totiž nevyžaduje syntetické hnojivá a pesticídy. Na vyše patrí k rýchlo obnoviteľným prírodným zdrojov a v porovnaní s inými plodinami nespotrebováva veľké množstvo vody. Rozveseľte svoj deň s bambusovými členkovými či vysokými ponožkami a chráňte životné prostredie aj vy.

Nohy v zelenej sukni s ponožkami s vtáčikmi

Bambusové ponožky sa pýšia medzinárodným certifikátom OEKO-TEX Standard 100. Zdroj: Dedoles

Viac veselých vzorov nájdete na www.dedoles.sk

Zdroj: PR článok Dedoles, s. r. o.

Kategória: Relax
Tagy: dovolenka dovolenkové inšpirácie oddych ponožky príroda
Zdieľať článok