Zdroj: BELLA TAVOLA

Tipy na vianočné darčeky 2023 – Čo podarovať najbližším pod stromček?

27. 11. 2023 Zdieľať

Je to najkrajšie obdobie v roku. Pri štedrovečernom stole sa stretne celá rodina, z diaľky počuť známu vianočnú koledu a vzduchom sa vznáša omamná vôňa ozdobenej jedličky. Vianoce nám už klopú na dvere a s nimi prichádza aj otázka, čo podarovať našim najbližším pod stromček. Prinášame vám 6 tipov na originálne a praktické vianočné darčeky, ktoré vašich najmilších potešia a vyčarujú úsmev na tvári. Tak, poďme na to.

Tip na vianočný darček pre ženu

Prezradíme Vám tajomstvo, nás, žien. Aj keď sa dušujeme, že už nechceme tráviť toľko času v kuchyni, takýmto šperkom v našom kráľovstve nepohrdneme. Medený pekáč z dielne talianskej značky Ruffoni je ideálny pre veľké rodinné posedenia. Detailne prepracovaný dizajn kolekcie Historia Decor navyše zaručí, že sa stane ozdobou stola aj pri servírovaní. Tip na vianočný darček pre každú bohyňu v kuchyni.

Pekáč Ruffoni.

Ruffoni – medený pekáč 36 x 28 cm, Historia Decor. Zdroj: BELLA TAVOLA

Najkrajšia vianočná výzdoba

Vianočnú výzdobu si starostlivo pripravuje v predstihu, jej vianočný stromček je najkrajší z celej vašej rodiny. Ak máte v rodinke milovníčku, alebo milovníka Vianoc, máme pre vás tip na vianočný darček, ktorý mu vyrazí dych! Vianočná dekorácia Kostol pri rieke svieti, hrá najkrajšie vianočné melódie a urobí radosť nielen dospelým, ale i najmenším počas vianočných sviatkov.

Vianočná dekorácia kostola pri rieke.

Vianočná dekorácia kostol pri rieke – Timstor. Zdroj: BELLA TAVOLA

Pre vášho majstra v kuchyni

Varenie si užíva a v kuchyni je ako doma. Rád vám pripraví obľúbený steak, domácu sviečkovú navarí lepšie ako vaša babička a jedlo vie dochutiť ako nikto iný. Ak je aj toto reč o vašom manželovi, priateľovi, alebo bratovi – máme pre vás tip, ktorým mu zaiste urobíte veľkú radosť. Výročná edícia špičkových nožov KAI Shun Kohen obsahuje šéfkuchársky a univerzálny nôž v kufríku vrátane kožených puzdier a je skutočnou špecialitou pre každého kulinárskeho nadšenca. Jedinečne vzorovaná čepeľ, obojstranný výbrus a rúčka z dreva Pakka naznačujú, že tento nôž sa v kuchyni jednoducho nestratí. Limitovaná edícia nožov, z ktorých bolo vyrobených len 3000 kusov pre celý svet, pričom každý nôž má vygravírované svoje sériové číslo, bola ručne vyrobená v meste Seki v Japonsku.

Nože Kai.

Kai sada nožov Shun Kohen – Exkluzívna limitovaná edícia 2023. Zdroj: BELLA TAVOLA

Darček pre milovníka umenia

Aj tento rok prichádza známa portugalská značka Vista Alegre s nádherným limitovaným vianočným tanierom. Na vianočnom tanieri Natal 2023 vytvorenom dizajnérkou Raquel Fariñas, nájdeme Svätú rodinu pod hviezdnou oblohou, kde žiarivo svieti Betlehemská hviezda, ktorá je symbolom pokoja a nádeje. Jedinečný a okúzľujúci dizajn tohto špeciálneho diela urobí pod stromčekom radosť nielen zberateľom, ale aj priaznivcom umenia.

Vianočný tanier Natal.

Vista Alegre – Vianočný tanier Natal 2023. Zdroj: BELLA TAVOLA

Tipy na vianočný darček pre starých rodičov

Babka a dedko – keď prichádza k výberu darčeka pre starých rodičov, nemusí to byť už brnkačka. Čo podarovať pod stromček našim blízkym „v rokoch?“ Starší ľudia preferujú najmä pohodlie a komfort. Spríjemnite im ich chvíle oddychu s hebkými dekami od Villeroy & Boch, ktoré sú horúcou novinkou tohto roka. Starej mame zaiste padne do oka deka Vieux Luxembourg, v ktorej Villeroy & Boch zvečnil svoju ikonickú kolekciu porcelánu, dedkovi by sme odporučili darovať deku so strieborným vzorom „Neutrals Malindi.“

Deka Vieux Luxembourg od Villeroy Boch.

Deka 150 x 200 cm Vieux Luxembourg – Villeroy & Boch. Zdroj: BELLA TAVOLA

Deka Neutrals Malindi od Villeroy Boch.

Deka 150 x 200 cm Neutrals Malindi – Villeroy & Boch. Zdroj: BELLA TAVOLA

Tip na vianočný darček pre kamarátku

Chce to len drobnosť. V prípade vianočného darčeka by sme nemali zabudnúť ani na kamarátky, obľúbenú kolegyňu v práci, či milú susedu. Určite by to nemalo byť nič prehnané, avšak malo by ísť o kvalitnú vec, ktorá poteší. Nostalgický hrnček „Santa s Anjelom“ z obľúbenej kolekcie Toy’s Delight od Villeroy & Boch je tohtoročnou novinkou a vašej kamarátke, či kolegyni spríjemní pohodové sviatočné chvíle pri vianočných rozprávkach.

Hrnček s vianočným motívom na drevenom podnose.

Toy’s Delight – Hrnček Santa s anjelom – Villeroy & Boch. Zdroj: BELLA TAVOLA

Vybrali ste si spomedzi našich tipov na vianočný darček ten svoj? Chceli by ste si ho pozrieť naživo, alebo len dať krásne darčekovo zabaliť? Navštívte nás na predajni Bella Tavola v Avion Shopping Park Bratislava, v Optime Košice alebo na www.bellatavola.sk kde nájdete mnoho ďalších tipov a inšpirácií na vianočné darčeky, ktoré vašim blízkym urobia pod stromčekom veľkú radosť.

Zdroj: PR článok BELLA TAVOLA, s. r. o.

Kategória: Relax
Tagy: Vianoce vianočné darčeky vianočné dekorácie
Zdieľať článok
Ako si vyrobiť adventný veniec na stôl? Toto ovocie zo záhrady mu dodá dokonalý zimný šmrncZáhrada

Ako si vyrobiť adventný veniec na stôl? Toto ovocie zo záhrady mu dodá dokonalý zimný šmrnc

Ako si z palety vyrobíte betlehem, ktorý vám bude spríjemňovať každé VianoceUrob si sám

Ako si z palety vyrobíte betlehem, ktorý vám bude spríjemňovať každé Vianoce

Dekorácia na poslednú chvíľu? S týmto nápadom premeníte vonkajší priestor na zimnú romantikuZáhrada

Dekorácia na poslednú chvíľu? S týmto nápadom premeníte vonkajší priestor na zimnú romantiku

7 najčastejších chýb, pre ktoré vianočná ruža neprežije viac ako pár týždňovUrob si sám

7 najčastejších chýb, pre ktoré vianočná ruža neprežije viac ako pár týždňov