S kým sú ženy v kúpeľni

S kým sú ženy v kúpeľni

17. 10. 2007
Zdieľať

Je jedno, či je ráno a my sa dovlečieme do kúpeľne, alebo večer a chystáme sa na spánok, okrem vody púšťame v kúpeľni aj všeličo iné. Potom, keď vpustíme alebo naženieme k očistným rituálom deti a partnera, príde konečne rad aj na nás. Aby sme sa zhygienizovali, našuchorili perie, vylepšili sa pre seba a svoje okolie, máme pletky s celou tlupou elektrospotrebičov. Neraz sú nám bližšie ako celá rodina. No posúďte sami!


S kým sú ženy v kúpeľni

110171

Sušič vlasov Philips HP 4892 s motorom na striedavý prúd síce zaručuje silný prietok vzduchu, rýchlejšie sušenie a dlhšiu životnosť, ale pre istotu a krajšie vlasy ponúka aj 9 nastavení: 3 teplotné a 3 rýchlostné, ionizátor na hladké a lesklé vlasy, keramický článok na ochranu pred nadmerným vysušením, keramický difuzér na hladké kĺzanie a chladiaci stupeň (teplota prostredia + 3 °C). Jednoduchšie manévrovanie poskytne závesná slučka a trojmetrová šnúra. Prístroj má snímateľnú mriežku vstupu vzduchu.
Cena: 1999 Sk


S kým sú ženy v kúpeľni

110172

Sušič vlasov Princess 50 5129 okrem elegantného dizajnu a odtieňa vo farbe champagne ponúka možnosť nastaviť dve rýchlosti, tri teplotné stupne, alternatívu studeného vzduchu na lepšie zafixovanie účesu, ondulačné dýzy a diffuser extra volume pre romantický účes. Vyberateľný filter umožní jednoduchšiu údržbu. Menší prístroj príde vhod na dlhších cestách (voliteľných 120/230 V).
Cena: 1750 Sk (Nippon CEC)


S kým sú ženy v kúpeľni

110169

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom mieste

Sušič vlasov Zepter LG-812 so vstavaným iónovým generátorom produkuje konštantný prúd záporne nabitých iónov, ktoré upravujú vlasy počas sušenia. Ióny znižujú množstvo kvapiek vody vo vlasoch a tak skracujú dĺžku sušenia a obmedzujú tepelné poškodenie. Pomáhajú vyhladiť vrstvu kutikuly v strednej časti vlasu a zanechávajú vlasy zdravšie a žiarivejšie.

Účes sa ľahšie upravuje. Ku komfortu patrí: oddeliteľný koncentrátor, možnosť studeného fúkania, pričom si zafixujete účes, nastaviteľný vypínač s dvoma teplotami aj rýchlosťami a krúžok na zavesenie prístroja. Cena: 53 € (výrobca nás pripravuje na zavedenie eura)


S kým sú ženy v kúpeľni

110168

Nech sa len netočia a nekrútia! Rovné a hladké vlasy sú v móde. Menej žehlíme bielizeň, a o to viac vlasy. Žehlička na vlasy Solac PP7210 s plochami z turmalínovo-intruzívnej keramiky (rozumieť sa tomu nedá, ale je to ako zaklínadlo – výrobca uvádza, že turmalínové platničky vypustia na vlasy o 400 % viac iónov ako keramické) sľubuje perfektné vyhladenie vlasov jedným pohybom a rovnomernú distribúciu tepla.
Okrem toho má prístroj funkciu PTC, to znamená samoreguláciu tepla. Sieťová šnúra je vylepšená otočným kĺ
bom (360º).
Cena: 1399 Sk

 


S kým sú ženy v kúpeľni

110170

Pripomína bizarné mušle na brehu Atlantiku. Žehlička na vlasy Concept MaBelle VZ-1230 so žehliacimi plochami s keramickým povrchom, ktorý je pôvodcom intenzívneho lesku vlasov.

Úzke žehliace plochy sú vhodné na krátke alebo jemné vlasy, široké na husté alebo dlhé. Elektronická regulácia teploty s rozmedzím 60 – 200 °C je určená tým žienkam, ktoré potrebujú mať teplotu pod kontrolou spolu so svetelnou LED kontrolkou. Otočný kábel, závesné očko a možnosť uzamykania patria k štandardu tohto prístroja.
Cena: 990 Sk (Elko Valenta)

 


S kým sú ženy v kúpeľni

110175


S kým sú ženy v kúpeľni

110173

Teplovzdušná kulma Bosch PHA2300 s dvoma výkonovými stupňami 350/700 W v modrej alebo tmavomodrej metalíze má navyše integrovaný stupeň cool na fixáciu účesu, uchytávacie pútko a poistku proti prehriatiu. K výbave patrí ondulačná dýza na formovanie a styling vlasov, guľatá kefa s rozlične veľkými štetinami a guľatá kefa so zaťahovateľnými štetinami na automatické uvoľňovanie kučier. Cena: 1376 Sk (Bosch domáce spotrebiče)

Zrkadielko, zrkadielko, o čo si lepšie ako tie ostatné? Stačí 15 W a plocha zrkadla Princess 695707 sa podsvieti a dovolí vyniknúť vášmu prirodzenému šarmu. Aby ste nemuseli namáhať vlastné krčné stavce, zatočte zrkadielkom. Je na to pripravené – stojí na flexibilnej antikorovej nožičke. Cena: 1880 Sk (Nippon CEC)


S kým sú ženy v kúpeľni

110174


S kým sú ženy v kúpeľni

110166

Žehlička na vlasy Bosch PHS 2105 patrí k štíhlym narovnávačom vlasov. Umožňuje narovnávanie i veľmi krátkych a jemných vlasov. O rovnomerné a bezpečné nahrievanie sa postará keramický povrch žehliacich plôch, elektronická regulácia teploty v rozmedzí 60 – 170 °C a dvanásť teplotných blokácií umožňujúcich individuálne nastavenie, pričom celé nahrievanie stráži LED ukazovateľ. Cena: 1596 Sk (Bosch domáce spotrebiče)

Rotačná teplovzdušná kefa Rowenta Brush Activ CF9000D0 v sebe spája dva krášliace úkony – tvaruje vlasy a súčasne ich vysušuje. Vo výbave prístroja sú dve 50 a 30 mm výmenné kefy a na pohodlné ovládanie sušiča slúžia dva stupne výstupu vzduchu, volič rýchlosti otáčania, volič smeru otáčania, špeciálne štetiny proti zamotávaniu vlasov a kryty kefiek. Cena: 2649 Sk (Groupe SEB)


S kým sú ženy v kúpeľni

110182


S kým sú ženy v kúpeľni

110181

Značka Panasonic ES 2057 priniesla na trh umývateľný epilátor a holiaci strojček s ochranou Skin Protector s elegantným dizajnom. Výrobca uvádza, že ide o prvý epilačný strojček, ktorý zabraňuje podráždeniu pokožky vďaka penovej metóde; okrem toho urýchľuje depiláciu. Nezabudnite, že epilácia je najvhodnejšia po kúpeli. Cena: 3690 Sk

Vyzbrojiť sa elegantnými a udržiavanými nechtíkmi? Nežné šelmy poteší luxusná kazeta Princess 555730 s manikúrou i pedikúrou so zabudovanou nádržkou na zmäkčovanie nechtov a kože, možnosťou pripojenia na elektrickú sieť, dvoma rýchlosťami, siedmimi nástavcami a možnosťou vysušenia nechtov. Cena: 1390 SK (Nippon CEC)


S kým sú ženy v kúpeľni

110189


S kým sú ženy v kúpeľni

110176

Epilovať, depilovať a vyzerať elegantne. Obaja – vy aj prístroj Solac DE 7560 s dvojitým systémom osemnástich pinziet. Mikromasáž a príslušenstvo na citlivé oblasti znižujú bolestivosť. Cena: 2199 Sk

Elektroakupunktúra Zepter PBG-866: ide o elektronický pulzujúci prístroj poháňaný batériami, ktorý zmierňuje bolesť a napätie, revitalizuje a povzbudzuje organizmus, zmenšuje symptomatické bolesti. Aj keď nelieči, pomáha zvládať bolesti a napätie zo stresu. Cena: 81 € (Zepter)

Masáž už nie je luxus. Zdravé telo, veselá duša a niekoľko pomôcok zo salónu krásy urobia svoje.


S kým sú ženy v kúpeľni

110183


S kým sú ženy v kúpeľni

110187

Masáže a regeneráciu nôh s vodou, alebo bez vody pomocou 244 stimulačných bodov a dvoch vymeniteľných masážnych dosiek ponúka prístroj Ufesa BH-5615 s objemom 3,4 litra: masáž, bublinky, infražiarenie, ohriatie vody, dvojitý tlakový prúd vody (efekt Jacuzzi), motorizovanú pedikúru (ak skúsite, dajte vedieť). Cena: 2990 Sk (Elko Valenta

Masážny strojček Ufesa MJ-8321 s infračerveným prehrievaním, štyrmi masážnymi nástavcami (na malé povrchy, masážna kefa, protituková poduška, na svalstvo) a tromi funkciami (masáž, prehrievanie, masáž s prehrievaním) je vylepšený o otočnú masážnu hlavicu. Držadlo s kĺbom môžete nastaviť do štyroch polôh (nastavenia uhla). Cena: 890 Sk (Elko Valenta)


S kým sú ženy v kúpeľni

110179


S kým sú ženy v kúpeľni

110180

Ručný masážny prístroj Zepter LG-818 s 5 masážnymi povrchmi navodzuje pocity profesionálnej masáže v pohodlí domova: zmierňuje únavu, kŕče a bolesti unavených svalov, zvyšuje telesnú energiu a svalový tonus. Pôsobí aj cez oblečenie. Venujte masáži dostatočný čas.
Cena: 107 €

ETA 0291 masážny strojček s funkciou infračerveného ohrevu a vibrácie si na vás prichystal aj zásobník s mechanickým dávkovačom masážnej emulzie. Prístroj sa napája energiou z batérie AA. Cena: 399 Sk


S kým sú ženy v kúpeľni

110184


S kým sú ženy v kúpeľni

110167

Masážny prístroj ZEN Feet MA3030D0 umožňuje reflexnú masáž nôh vďaka štyrom reflexným rotačným guľkám, ktoré stimulujú krvný obeh a prispievajú k rozptyľovaniu toxínov v tele. Vibračná masáž uvoľňuje svalstvo, pričom vibrácie možno nastaviť v dvoch rýchlostiach rovnako ako reflexnú masáž. K pohodliu prispievajú mäkká podložka na prsty a držadlo na prenášanie. Cena: 2399 Sk (Groupe SEB)

Zbraň mimozemšťanov? Nie, vaša zbraň na leto, bielu pokožku a proti škvrnám. Ide o aplikačnú pištoľ na samoopaľovací prípravok Solac BE 7855, ktorá zaručí rovnomerné nanášanie krému sprejovou metódou. Prístroj rozpráši prípravok na mikročastice a tak zabezpečí rovnomerný efekt opáleného tela a tváre (dve rýchlosti). Výrobca odporúča prístroj na použitie všetkých druhov tekutých samoopaľovacích prostriedkov, pričom zaručuje ich nižšiu spotrebu ako pri ručnom nanášaní. Cena: 2999 Sk

Kategória: Bývanie Domáce spotrebiče Kúpeľňa, WC
Tagy: domáci pomocníci elektrospotrebiče kúpeľňa sušič vlasov
Zdieľať článok

Diskusia