Vysávač, ktorý čistí podlahu aj vzduch

Vysávač, ktorý čistí podlahu aj vzduch

13. 04. 2010
Zdieľať

Nový rad vysávačov Bosch nielenže dokonale povysáva podlahu a koberce, ale vďaka filtračnému systému Bionic aj hygienicky prefiltruje vzduch a príjemne ho prevonia.

 

— Komerčná prezentácia spoločnosti BSH domácí spotřebiče s.r.o. – org. zložka Bratislava —

Nielen domácnosti s chlpatými domácimi miláčikmi dobre poznajú nepríjemný pach, ktorý pri vysávaní vzniká a pre ktorý je táto domáca  povinnosť ešte menej príjemná. Nový  vysávač Bosch BSGL 32015 s inovatívnym filtrom Bionic dokáže tieto obťažujúce pachy úplne odbúrať.

Filter Bionic: Inšpirácia prírodou

Nový spôsob filtrácie je založený na odbúravaní pachu prirodzenou cestou podobne, ako sa to deje aj v prírode, len oveľa rýchlejšie. Molekuly pachu, ktoré vznikajú pri vysávaní, sú pri prechode filtrom obklopené a zachytené do častíc kryštalickej štruktúry (tzv. klatrátov). Pach je tak izolovaný a odstraňovaný počas celého vysávania.

Filtračný systém Bionic je až dvojnásobne účinnejší ako aktívny uhlíkový filter – vzduch vyfukovaný z vysávača je tak svieži a vďaka  filtru parfumovanému prírodnou vôňou aj príjemne voňavý.

Hygiena je prioritou

Pre toho, komu pri vysávaní záleží predovšetkým na hygiene alebo kto má v rodine alergika, vybavil Bosch nový rad vysávačov GL-30 filtračným vreckom MEGAFilt®SuperTEX s 3-násobnou filtračnou vrstvou, ktorá dokáže zachytiť až 99 % všetkých nečistôt a jemných čiastočiek prachu. Súčasťou filtračného vrecka je tiež špeciálny hygienický uzáver, ktorý pri výmene vrecka zabráni akémukoľvek kontaktu s jeho obsahom.

Pre menej námahy

Aby bolo vysávanie rýchlejšie a menej namáhavé, sú vysávače Bosch BSGL 32015 vybavené kolieskovou nasávacou hubicou s prepínaním a šírkou nasávania až 260 mm. S rastrovou teleskopickou trubicou s posuvnou manžetou možno hravo povysávať všetky rohy, priestor za nábytkom aj pod pohovkou. Čistenie čalúnenia zas uľahčí špeciálna hubica a hubica na škáry.  (Cena: 159,40 €)

Viac informácií o domácich spotrebičoch značky Bosch nájdete na:
http://www.bosch-spotrebice.sk

Kategória: Bývanie Domáce spotrebiče
Tagy: bosch
Zdieľať článok

Diskusia