Trendy tohoročných Vianoc

06.11.2019  |     

Vianoce už pomaly klopú na dvere a prípravy na ne sú v plnom prúde. Mestá aj domácnosti začínajú so sviatočnou výzdobou, v obchodných centrách hrajú koledy a ženy oprašujú recepty na vianočné pečivo.

Niekomu sa môže zdať, že na zabezpečenie vianočných dekorácií je ešte skoro, ale opak je pravdou. Práve obdobie pred začiatkom adventu je tým najlepším časom, kedy začať premýšľať o darčekoch a o spôsobe ozdobenia domova. Na trhu je veľký výber rôznych produktov s rôznymi cenami a ide o to vyberať čo najšikovnejšie.

Vianočné tradície milujeme. Skoro každý túži po vyzdobenej domácnosti. Vločky, hviezdičky, lampy, závesné gule, plyšové hračky a veľa svetielok k tej pravej sviatočnej atmosfére nepochybne patria. Už dávno nezdobíme len stromček, ale aj dvere, okná, poličky, alebo kupujeme vianočné plyšáky, ktoré potešia nielen tých najmenších členov rodiny. Vianoce nastávajú raz za rok a ozdobami netreba šetriť.

„Horúcim trendom tohto roku je dekoratívne LED osvetlenie. V rámci tejto kategórie sme rozšírili vianočný sortiment o najrôznejšie stromčeky, figúrky, postavičky, domčeky a podobne. Samozrejmosťou je pestrá ponuka LED reťazí určených ako do interiéru, tak aj do exteriéru, v tomto roku rozšírených o možnosť ovládania pomocou mobilnej aplikácie. Obľúbené sú aj dekorácie na batérie, ktoré nepotrebujú zapojenie do elektrickej siete,“ vysvetľuje produktová špecialistka Mountfieldu Hana Sůrová.

Dôležitou súčasťou Vianoc sú adventné vence, svietniky a lampáše, tie nám robia radosť celoročne, ale počas vianočných sviatkov majú ďaleko podstatnejšie úlohu. Sviečka zapálená pri štedrovečernej večeri je úplnou samozrejmosťou. Večerná atmosféra sa potom stane hrejivejšia, útulnejšia a romantickejšia. Krásny lampáš v kombinácii s horiacou sviečkou pohladí po duši. 

Vianoce a rozprávky, to sú spojené nádoby, a preto by tak mala pôsobiť aj výzdoba. Najmä v domácnosti, ktorú obývajú deti. Rozprávkovú atmosféru dosiahnete ľahko, napríklad pomocou roztomilých látkových sobov, jeleňov, plyšových snehuliakov alebo vianočných škriatkov, ktorí prinesú do každého domova tú pravú vianočnú atmosféru a pohodu.

Radosť zo zdobenia stromčeka vám ešte znásobia nádherné sklenené vianočné ozdoby, ktoré sú fúkané a ručne maľované českými remeselníkmi. Takéto ozdoby vešiame s úctou a zatajeným dychom. A je dobré užívať si zdobenie stromčeka s tými najbližšími. Chvíle strávené s nimi sú na Vianociach tým najkrajším.

Na trhu v súčasnosti nájdete nepreberné množstvo rôznych ozdôb. „V Mountfielde ponúkame svojim zákazníkom veľmi širokú ponuku s viac ako 700 druhmi dekorácií, za naozaj nízke ceny. Napr. ozdoby v rôznych štýloch, od tradičných slamených, cez severské až po moderné. Ozdoby aj ostatné vianočné dekorácie si navyše môžete prezrieť a objednať na našom e-shope z tepla svojho domova,“ dopĺňa Hana Sůrová.

Viac o cenách a produktoch nájdete na www.mountfield.sk 

ZDROJ PR článok spoločnosti Mountfield

Tagy:
vianočné sviatky vianočné dekorácie

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Ako sa snúbi škandinávsky štýl s anglickou klasikou?

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom 12/2019-1/2020 v predaji


Neveľký dom pre veľkú rodinu
Predplatné

 

kúpiť na e-shope

 

 

 

 

 

 

 

Najnovšie príspevky