Zdroj: Protherm

Chladenie, teplo a teplá voda udržateľným spôsobom

18. 06. 2021 Zdieľať

O 80 % menej emisií CO₂, nízke prevádzkové náklady na vykurovanie a komfort s teplou vodou aj pre domy s viac ako jednou kúpeľňou. To všetko prinášajú tepelné čerpadlá, obnoviteľnú energiu využívajú úspornejšie, efektívnejšie a ekologickejšie než akákoľvek iná technológia.

Pre novostavby v energetickej triede A0 i staršie domy je tu monoblokové tepelné čerpadlo GeniaAir Mono vzduch/voda (3 – 12 kW, A+++)
s ekologickým chladivom. Vďaka nízkemu potenciálu globálneho otepľovania už dnes maximálne vyhovuje potrebám budúcnosti.

Otec s dieťaťom pri otvorenej práčke v technickej miestnosti

Zdroj: Protherm

Spoľahlivo vykuruje, pripraví teplú vodu a zabezpečí tiež aktívne chladenie. Môžete s ním rátať v domoch s podlahovým vykurovaním aj pri modernizáciách s radiátormi (vďaka vysokej výstupnej teplote). Montáž je jednoduchá, tím dvoch montážnikov ju zvládne už za jeden deň. Do interiéru domu umiestnia vnútornú jednotku GeniaSet Mono (jej súčasťou je 185 l zásobník), ktorá zaručí dostatok teplej vody pre päťčlennú rodinu. Pri bočnej stene domu či v záhrade sa nainštaluje tepelné čerpadlo.

Viac na www.protherm.sk

Zdroj: Protherm

Kategória: Technológie
Tagy: novostavby rodinný dom tepelné čerpadlá vykurovanie
Zdieľať článok