Nový plnoautomatický kávovar v dizajne Fusion

13. 05. 2011
Zdieľať

Nový plnoautomatický kávovar je neodmysliteľnou súčasťou spotrebičov dizajnového radu Fusion. Perfektne ladí s ostatnými spotrebičmi v tomto prémiovom dizajne, čím dotvára galériu umenia modernej kuchyne.

Spoločnosť Whirlpool predstavila nový zabudovaný plnoautomatický kávovar v dizajne Fusion. Tento stroj pripraví kávu vynikajúcej chuti a intenzívnej arómy vďaka dvojitému termoblokovaciemu systému a optimálnemu tlaku vody. Pravé talianské espresso alebo krémové cappuccino už nie je výsadou kaviarní a môžete si ho vychutnať aj v pohodlí domova.

Plnoautomatický speňovač mlieka dávkuje presný objem mlieka s mliečnej nádoby, aby bola pena lahodná, krémová a správne napenená, či sa už rozhodnete pre cappuccino, caffe latte alebo latte macchiatto.

Varná jednotka sa dá veľmi ľahko vyberať a čistiť. Mliečna nádoba, zásobník na vodu a zásobník pre odkvap sú ľahkodostupné spredu. Mliečna nádoba sa dá veľmi ľahko odpojiť a zvyšné mlieko v nej uskladniť v chladničke a následne znovu použiť.


Zdroj: WHIRLPOOL SLOVAKIA spol. s r. o.

Zdroj: WHIRLPOOL SLOVAKIA spol. s r. o.

Spotrebič má aj oddelené zásobníky pre zrnkovú aj mletú kávu s nastavením jemnosti mletia zrnkovej kávy. Na elektronickom displeji sa okrem voľby jazyka dá nastaviť aj čas pre automatické zapnutie a vypnutie kávovaru, veľkosť dávky kávy, množstvo vody alebo dávkovanie horúcej vody pre prípravu čaju.

Elektronický LCD displej s dotykovým ovládaním vás sprevádza procesom prípravy kávy a tiež informuje o automatickom preplachu či potrebe odvápnenia.

Môžeme Vám ponúknuť pravé talianske espresso?                

Viac informácií nájdete na www.whirlpool.sk.

Kategória: Nezaradené
Tagy: whirlpool
Zdieľať článok

Diskusia