Predstavujeme vám novinku na trhu…

12. 05. 2011
Zdieľať

Akurát SUPER – akciový medziúver, s ktorým si splníte svoje sny
o lepšom bývaní

— Advertorial spoločnosti Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a. s. —

O čo presne ide? O novinku v ponuke Wüstenrot stavebnej sporiteľne – akciový medziúver, ktorý je odpoveďou na požiadavky klientov hneď vo viacerých smeroch. Záujemcovia o výhodné úverové financovanie svojho bývania by nemali príliš dlho váhať, keďže Akurát SUPER je v ponuke limitované obdobie, a to do 31. decembra 2011.

Pozrime sa na to najpodstatnejšie, konkrétne parametre a výhody nového medziúveru. Akurát SUPER  je určený fyzickým osobám a SZČO. Ide o medziúver bez podmienky predchádzajúceho sporenia, t. j. s nulovou akontáciou, so zabezpečením nehnuteľnosťou a možnou lehotou splatnosti 14 alebo až 28 rokov. Čo je však najzaujímavejšie, k dispozícii je so zvýhodnenou úrokovou sadzbou len 1,69 % p. a. fixovanou až na 24 mesiacov a 3,99% p. a. fixovanou na ďalšie 2 roky od prvého čerpania medziúveru. V praxi to znamená, že klient, ktorý začne čerpať medziúver napríklad v apríli 2011, ale aj klient so začiatkom čerpania medziúveru v máji či septembri, bude mať zvýhodnené úročenie poskytnuté na obdobie 48 mesiacov. Následne (po 48 mesiacoch splatnosti) je úroková sadzba medziúveru vo výške 5,99% p. a., ktorá je ešte stále zvýhodnená v porovnaní so štandardom, a ako už je v stavebnom sporení zvykom, aj garantovaná po celý čas trvania medziúveru.

To však nie sú všetky prednosti tejto novinky medzi úverovými produktmi. Klient si môže zvoliť kratšiu alebo dlhšiu lehotu splatnosti, samozrejmosťou je 4-ročná fixácia mesačnej splátky, a navyše si môže uzatvoriť poistenie dlžnej sumy pre prípad smrti formou tzv. hromadného poistenia, ktoré je cenovo výhodnejšie než samostatné životné poistenie v inej poisťovni. Súčasťou ponuky je aj, v súčasnosti mimoriadne aktuálne, poistenie straty zdroja príjmu, ktorým je klient zabezpečený pre prípad straty zamestnania alebo pri pracovnej neschopnosti. Obidva typy poistenia poskytuje Wüstenrot stavebná sporiteľňa svojim klientom vďaka spolupráci s Wüstenrot poisťovňou, a. s.

Zosumarizujme si, čo poskytuje Akurát SUPER medziúver od Wüstenrot stavebnej sporiteľne:
– zvýhodnenú úrokovú sadzbu vo výške 1,69 % p. a. pri fixácii na prvé 2 roky,
– fixáciu výšky mesačnej splátky až na 48 mesiacov splácania, pričom minimálna výška fixovanej splátky medziúveru je už od 0,5 % z cieľovej sumy,
– možnosť čerpania až 80 % prostriedkov formou zálohy,
– akceptácia znaleckých posudkov vypracovaných v roku podania žiadosti,
– poistenie nehnuteľnosti priamo na obchodnom mieste,
– hromadné poistenie dlžnej sumy pre prípad smrti,
– poistenie pre prípad straty zdroja príjmu (okrem SZČO) – dobrovoľné doplnkové pripoistenie (na žiadosť klienta).

A aby sme nezabudli, minimálna výška medziúveru Akurát SUPER je 7 000 eur, maximálna až 200 000 eur pri už spomenutej lehote splatnosti od 14 do 28 rokov. Medziúver so zabezpečením nehnuteľným majetkom je poskytovaný až do 90 % hodnoty zakladanej nehnuteľnosti. Stanovená úroková sadzba (1,69 % počas prvých 24 mesiacov a 3,99 % počas ďalších 24 mesiacov splatnosti, následne 5,99% p. a. vo fáze medziúveru a 5 % p. a. vo fáze stavebného úveru) je garantovaná spolu s vopred stanovenou výškou splátok až do úplného splatenia úveru, a to bez akéhokoľvek ďalšieho zvyšovania vo forme rizikovej prirážky na základe ratingu klienta a pod.

Stavebné úvery a medziúvery Wüstenrot stavebnej sporiteľne sú dostupným prostriedkom financovania bývania podľa vašich individuálnych potrieb a možností.

Bližšie informácie: www.wustenrot.sk alebo telefonicky na 0800 111 123

Kategória: Nezaradené
Tagy: wuestenrot
Zdieľať článok

Diskusia