Ekologické vykurovanie v štýlovom dizajne

Ekologické vykurovanie v štýlovom dizajne

24. 11. 2020 Zdieľať

Tepelné čerpadlo Logatherm WLW196i AR od značky Buderus vyniká extrémne nízkou hlučnosťou a skvelými parametrami. Upúta vás na prvý pohľad vďaka príťažlivému nadčasovému dizajnu vnútornej jednotky z titánového skla bielej alebo čiernej farby.

Týmto monoblokovým tepelným čerpadlom je možné nadmieru efektívne vykúriť i vychladiť novostavbu až do plochy cca. 300m2. Pomocou modernej regulácie je možné riadiť až 4 samostatné okruhy kúrenia či chladenia, prípadne ich kombináciu. Zariadenie je samozrejme pripravené využiť i teplo, resp. elektrický prúd získaný z alternatívneho zdroja energie. Vhodným použitím solárnych panelov na výrobu tepla alebo elektrickej energie sa zvýši celková energetická efektivita systému, čo výrazne napomôže pri procese energetickej certifikácie budovy podľa najnovších predpisov platných v krajinách EÚ od roku 2021. Kryt vonkajšej jednotky je naviac vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý nielen znižuje jej hmotnosť, ale je tiež rozhodujúci pre nízku hladinu akustického tlaku (54 dB(A)).

Tepelné čerpadlo Logatherm WLW196i AR

Zdroj: Robert Bosch, spol. s r.o. Divízia Termotechnika – Buderus

www.buderus.sk

Robert Bosch, spol. s r.o.
Divízia Termotechnika – Buderus

Odporúčaná cenníková cena pre koncového zákazníka bez DPH začína od 7 511 € (pri 4kw verzii bez zabudovaného zásobníka TÚV)

ZDROJ PR článok

Kategória: Energia
Tagy: ekologické vykurovanie Tepelné čerpadlo
Zdieľať článok