Zehnder Arteplano – jedinečný vďaka svojmu povrchovému vyhotoveniu
Zdroj: Zehnder Group

Zehnder Arteplano – jedinečný vďaka svojmu povrchovému vyhotoveniu

04. 11. 2022 Zdieľať

Čistý a jednoduchý. Tento dizajnový radiátor je oslavou dokonalosti použitého materiálu a povrchovej úpravy. Kombinuje najmodernejšiu technológiu vykurovania s príťažlivým novodobým dizajnom.

Hladký povrch poskytuje príjemné teplo a zároveň nenúteným spôsobom integruje radiátor do priestoru. Alternatívne možno tento radiátor premeniť na ústredný prvok interiéru: stačí si vybrať zo širokej ponuky materiálov a povrchových úprav. Jediným obmedzením je vaša predstavivosť. Zehnder Arteplano z radu Studio Collection. Umelecké dielo.

Dizajnový radiátor na chodbe

Zehnder Arteplano v povrchovom vyhotovení „leptaná mosadz“ Zdroj: Zehnder Group

Vysoko kvalitný radiátor, ktorého vykurovacie rúrky sú skryté za hladkou prednou doskou. Krátky reakčný čas sa postará o rýchle vykúrenie interiéru. Na radiátor možno umiestiť jeden alebo viac držiakov na uteráky.

Dizajnový radiátor v šatníku

Vizuálne atraktívny je radiátor aj vo vyhotovení s exkluzívnym povrchom „leptaná meď“. Zdroj: Zehnder Group

Dizajnové vykurovacie teleso Zehnder Arteplano je k dispozícii v celej škále farieb zo vzorkovnice Zehnder. Nielen výber exkluzívnych povrchov, ale aj takmer 50 farieb od klasickej bielej až po moderné odtiene.

Dizajnový radiátor v spálni

Jedinečný a elegantný dekoratívny radiátor Zehnder Arteplano z nehrdzavejúcej ocele, zrkadlovo leštenej Zdroj: Zehnder Group

Inšpirujte sa pri výbere ďalšími dizajnovými radiátormi z kolekcie Zehnder Studio Collection – harmónia inovatívneho dizajnu a vyspelej technológie.

Prehľad všetkých dizajnových radiátorov Zehnder – do kúpeľne i obytného priestoru

Zdroj: Zehnder Group Czech Republic s.r.o

Kategória: Aktuality Energia
Tagy: dizajnové radiátory vykurovacie telesá
Zdieľať článok