Ktovie ako to vyzerá za dverami? Ráčte vstúpiť!

23. 10. 2018 Zdieľať

Dvere domu alebo bytu sú to prvé čo vidíme, keď si nehnuteľnosť kupujeme, ale i prvé, čo uvidia naši hostia keď k nám prídu na návštevu. Sú vstupom do priestoru, ktorý je len náš a odráža našu dušu. Samotný vstup je dôležitejší, ako sa na prvý pohľad zdá.

Podľa dverí často predpokladáme, ako to vyzerá za nimi, v akom štýle je príbytok zariadený. Sme zvedaví, čo vymysleli jeho majitelia inak, aby sa odlíšili od svojich susedov. Vchodové dvere sú akýmsi otvorom do sveta fantázie. Keď si vyberáme svoje nové bývanie, horíme nedočkavosťou, pokiaľ ich otvoríme. Stáva sa, že zostaneme stáť v nemom úžase a rozhodnutie o kúpe príde okamžite. Nehnuteľnosť nás očarí útulnosťou alebo svojím moderným prevedením a či len atmosférou, ktorá z nej vyžaruje. Iste, musí spĺňať aspoň základné kritériá, ktoré sme si pri hľadaní zadali. Nekúpime menší byt len preto, že je pekný či dokonca lacný. Keď si už chceme alebo potrebujeme dopriať väčšie bývanie, mali by sme predpokladať, že bude aj o čosi drahšie ako byt alebo dom s menšou rozlohou. 


Ktovie ako to vyzerá za dverami? Ráčte vstúpiť!

Ktovie ako to vyzerá za dverami? Ráčte vstúpiť!
isifa/shutterstock

Neprerobte na kúpe, výstavbe či rekonštrukcii

O financovaní  svojho zámeru sa radšej poraďte s odborníkmi. Napríklad v Prvej stavebnej sporiteľni ich určite nájdete. Možno dokonca patríte k jej sporiacim klientom. Veď práve stavebné sporenie je vstupnými dverami k niektorému z výhodných úverov od PSS. Obchodní zástupcovia tejto banky vám isto poradia, ktorý je pre vás najvhodnejší. Niekto potrebuje kúpiť, iný stavať, ďalší zase rekonštruovať, vymeniť zariadenie domácnosti či len dofinancovať úver z inej banky. Niekto môže úver zabezpečiť nehnuteľnosťou, inému to buď hodnota nehnuteľnosti alebo lokalita neumožňujú. 


Ktovie ako to vyzerá za dverami? Ráčte vstúpiť!

Ktovie ako to vyzerá za dverami? Ráčte vstúpiť!
isifa/shutterstock

Riešenie pre každého

Za roky, ktoré PSS pôsobí na Slovenskom trhu sa odborníci v nej stretli s takým širokým spektrom možností, že dokáže uspokojiť takmer každú požiadavku svojich klientov. Vďaka PSS môžu manželia alebo partneri kúpiť nehnuteľnosť až do výšky 340 000 €, jednotlivci do 170 000 € v prípade, že ju založia v prospech banky. Niekto iný sa môže pustiť, napríklad, do rýchlej rekonštrukcie, aj keď jeho nehnuteľnosť nie je vhodná na zabezpečenie úveru. Veľká prerábka ho môže vyjsť až na 50 000 €. Ušetrí čas aj peniaze za znalecký posudok. Dlhá, až 30-ročná doba splatnosti v kombinácii s priaznivou úrokovou sadzbou umožňuje, v oboch prípadoch, zvládnuteľné mesačné splátky počas celej doby splácania. 


Ktovie ako to vyzerá za dverami? Ráčte vstúpiť!

Ktovie ako to vyzerá za dverami? Ráčte vstúpiť!
isifa/shutterstock

Nuž a pre toho, kto potrebuje vynoviť kuchyňu alebo obývaciu izbu, vymaľovať či dozariaďovať, je určený úver na vybavenie domácnosti až do výšky 7 000 € so splatnosťou 8 rokov, ktorý netreba dokladovať bločkami alebo faktúrami. V PSS má pripravené riešenie aj ten, kto nie je jej sporiacim klientom. Veď bývať potrebuje každý.

Tí, ktorí sa už v minulosti obrátili na PSS, našli množstvo nápadov na stránke časopisu DOMa. Aby ste mali aj vy dobré nápady vždy poruke, môžete si ho stiahnuť do svojho telefónu prostredníctvom aplikácie cez Google Play alebo App Store. Nebude vás to stáť vôbec nič a navyše môžete vyhrať perfektný tablet.

Zájdite si po viac informácií a podrobností o výhodných úveroch do ktorejkoľvek z kancelárií obchodných zástupcov PSS. Verte, že dvere máte u nich vždy otvorené. Všetky potrebné kontakty nájdete na www.pss.sk alebo zatelefonujte na telefónne číslo 02/58 55 58 55 a dozviete sa viac.

ZDROJ PR článok spoločnosti Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. 

Kategória: Legislatíva a financovanie
Tagy: financovanie kuchyňa rekonštrukcia bytu stavebné sporenie úvery na bývanie vchodové dvere
Zdieľať článok