Coneco_HELUZ stánok
Zdroj: HELUZ

HELUZ bude vystavovať na veľtrhu Coneco

11. 03. 2022 Zdieľať

Spoločnosť HELUZ, výrobca tehál s najlepšími tepelnoizolačnými parametrami na jednovrstvové murovanie, sa zúčastní na tradičnom medzinárodnom stavebnom veľtrhu Coneco 23. – 26. marca v Bratislave.

Kulisy stánku spoločnosti HELUZ prevedú návštevníkov od sna o novom dome až k jeho realizácii. Zoznámia ich s onlinovou službou Môj HELUZ, ktorá okrem informácií o aktuálnom stave zákazky poskytne stavebníkom aj množstvo užitočných informácií, dokumentov a návodov na prevzatie, umožní aj objednávanie ďalších služieb online.

Nielen virtuálny svet, ale aj skutočné tehly sa budú prezentovať
v stánku – budú to najmä tehly na jednovrstvové murovanie bez nutnosti dodatočného zateplenia z radu HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1, a to vrátane doplnkových prvkov na riešenie konštrukčných detailov, ktoré sa starajú o dokonalé tepelnoizolačné parametre stavby.

Ďalej návštevníci uvidia roletové a žalúziové preklady HELUZ FAMILY 3in1 na vonkajšie tienenie, ďalší prvok podieľajúci sa na tepelnej pohode v dome. Nebudú chýbať ani akustické tehly HELUZ AKU KOMPAKT 21 a HELUZ AKU Z, ktoré prispievajú k stále dôležitejšiemu akustickému komfortu. Ide o tie najzásadnejšie prvky, ktoré sú súčasťou uceleného tehlového systému HELUZ, umožňujúceho investorom postaviť celý dom z jedného materiálu od jedného výrobcu bez toho, aby sa vystavovali riziku konštrukčných komplikácií kombinovaním rôznych materiálov. Stánok spoločnosti HELUZ je koncipovaný tak, že stavebníka prevedie od jeho sna až po jeho realizáciu, upozorní ho, na čo by nemal zabudnúť, kým začne stavať, a s čím, ako výrobca, môže spoločnosť HELUZ pomôcť pred stavbou aj v priebehu nej.

Expozícia súčasne poskytne informácie aj odborníkom, najmä projektantom, ktorým ponúkne množstvo nástrojov, ako Selektor konštrukcií, a ďalších služieb, ktoré im ich prácu uľahčia.

Viac na www.heluz.sk

Zdroj: Heluz

Kategória: Materiály
Tagy: brúsená tehla Heluz Inteligentné technológie roletové preklady stavebné systémy tehly výstava žalúziové preklady
Zdieľať článok
Ako správne upraviť rozmery tehál?Dom z tehly

Ako správne upraviť rozmery tehál?

KVÍZ Pikošky o tehle: Prečo je brúsená a dokáže horieť?Dom z tehly

KVÍZ Pikošky o tehle: Prečo je brúsená a dokáže horieť?

Ako začať stavať dom? Pozrite si veľký manuálDom z tehly

Ako začať stavať dom? Pozrite si veľký manuál

5 najčastejších chýb pri murovaníDom z tehly

5 najčastejších chýb pri murovaní