Zdroj: HELUZ Slovensko

Inteligentná malta HELUZ SIDI uponáhľa stavbu

16. 04. 2021 Zdieľať

Nová inteligentná tekutá malta HELUZ SIDI sa dodáva z výroby ako hotová zmes vrátane systémového valčeka, takže sa do nej už nič nepridáva. Na stavbe preto stačí len otvoriť vedro, valčekom nanášať maltu na tehly a murovať rovnakým spôsobom, ako keď maľujete. Okrem času šetrí malta HELUZ SIDI aj náklady, pretože pri nákupe tehál HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1 ju zákazník dostáva v cene muriva.

Špeciálna systémová malta pre tenkú škáru HELUZ SIDI je určená na murovanie vnútorných aj vonkajších nosných stien a bola vyvinutá pre stavbu nízkoenergetických aj pasívnych domov z brúsených tehál HELUZ.

HELUZ SIDI_nanesena hmota_3

Zdroj: HELUZ Slovensko

Nová technológia murovania stavbu zásadne zjednodušuje a uponáhľa ju rádovo v dňoch až týždňoch – nielen samotnou inteligentnou aplikáciou bez potreby murárskej lyžice či nanášacích valcov, ale aj tým, že plnohodnotné spevnenie spoja nastáva do 7 dní. To je 4 x kratší čas než pri bežne používaných maltách.

HELUZ SIDI_postup

Zdroj: HELUZ Slovensko

Malta HELUZ SIDI zavádza na stavbe „nové poriadky“. Oproti tenkovrstvovým maltám, ktorých je potrebné doviezť na stavbu pol palety, s maltou HELUZ SIDI stačí len pár vedier, ktoré navyše bez problémov uskladníte, pretože im zmoknutie neprekáža.

Pozrite si video:

Zdroj: Heluz Slovensko

Kategória: Materiály
Tagy: brúsená tehla Inteligentné technológie malta murovanie nízkoenergetický dom
Zdieľať článok