Lacobel & Matelac 2021: NOVÁ kolekcia lakovaných skiel od AGC

04. 06. 2021 Zdieľať

AGC prichádza s novou kolekciou 24 skiel Lacobel vrátane 15 nových odtieňov a 15 skiel Matelac s 5 novými farbami. V novej kolekcii je 10 odtieňov zhodných v lesku aj v mate, ktoré sú si ideálnym náprotivkom, a ponúkajú elegantné kombinácie tón v tóne. A práve pri príležitosti uvedenia novej kolekcie Lacobel Matelac 2021 vás pozývame na odborný seminár na tému ploché sklo v interiéri.

AGC DECO DAY: Trochu iný pohľad na sklo

Štvrtok 10. 6. od 13.00 do 16.00 h

na www.agc-day.cz

Objavte spolu s moderátorom s Vladimírem Kořenem zázraky zo sveta dekoratívnych skiel: Už ste niekedy videli neviditeľné sklo? Podarilo sa vám rozbiť bezpečnostné sklo? Zaujíma vás úplne nová kolekcia skiel Lacobel a Matelac? Navrhujete či vyberáte sklenené priečky, dvere, schodiská alebo zábradlia a riešite ich bezpečnosť? Hľadáte inšpiráciu pre svoje projekty?

Buďte s nami online, ponúkame trochu iný pohľad na sklo: interiérové sklá od A po Z.

Akcia je zadarmo, koná sa online a viac informácií aj registračný formulár nájdete na stránkach www.agc-day.cz.

Lacobel & Matelac 2021

Nová inšpiratívna kolekcia Lacobel & Matelac 2021 vznikla v rámci európskeho workshopu AGC Deco Academy a na jej zrode sa podieľal celý rad odborníkov na farebné riešenia v spolupráci s profesionálmi zo sveta architektúry a interiérového dizajnu. Výsledkom sú 4 základné dekoračné štýly, ktoré odrážajú vplyv farieb a emócií na dizajn interiérov, a mali by sa tak stať inšpiráciou pre našich zákazníkov. Týmito inšpiratívnymi smery sú: minimalistický, prírodný, tradičný a dynamický životný štýl.

Minimalistický životný štýl…

… kladie dôraz na čistotu, ľahkosť a moderný dizajn. Moderné pokojné a jemné tóny dodávajú interiéru luxusné, ale diskrétne akcenty, ktoré dokonale vyjadrujú krásu skrývajúcu sa v jednoduchosti. Tieto farebné tóny umožňujú dokonale kombinovať sklo s kamennými a keramickými prvkami a vytvoriť tak príjemný pocit priestoru v súlade s minimalistickým životným štýlom.

Lacobel Blue Ice, Matelac White Traffic and Lacobel Blue Shadow

Lacobel Blue Ice, Matelac White Traffic and Lacobel Blue Shadow Zdroj: AGC

Prírodný životný štýl…

… reprezentujú zemité prírodné farby, ktoré zaručujú dokonalú rovnováhu, navodia vrelé a autentické prostredie, z ktorého bude aj v dnešnej dobe vyžarovať úplný pokoj. V tomto životnom štýle zameranom na harmóniu možno sklo dokonale snúbiť so svetlými odtieňmi drevených prvkov či s korkom a byť tak aj v interiéri bližšie k prírode.

Lacobel Pink Nude and Matelac Green Safari

Lacobel Pink Nude and Matelac Green Safari Zdroj: AGC

Tradičný životný štýl…

… to je paleta sýtych klasických farieb a vycibrených akcentov, ktoré kombinujú tradičný vzhľad s letmými dotykmi moderného štýlu. Takýto štýl je tu presne pre tých, ktorí naozaj milujú autentickosť, súkromie a eleganciu. Sklo v kombinácii s ušľachtilými materiálmi, ako sú tmavé drevá a mramor, vytvárajú klasický vzhľad, ktorý je zároveň moderný aj očarujúci a vzbudzuje pocit luxusu, intimity a elegancie.

Lacobel Safe+ Blue Vintage, Matelac Safe+ Blue Vintage and Lacobel Safe+ Green Artichoke

Lacobel Safe+ Blue Vintage, Matelac Safe+ Blue Vintage and Lacobel Safe+ Green Artichoke 1 Zdroj: AGC

Dynamický životný štýl…

… je štýl plný energie a optimizmu, ktorý prináša uvoľnenie vďaka svojej sile a originalite. Dokáže vytvoriť svet plný intenzívnych, jasných a starostlivo volených farieb odrážajúcich radosť zo života. Objavte nový životný štýl kombinujúci sklo s terazzovými dlaždicami, živicou a farebnými betónovými podlahami a vytvorte interiér sršiaci životom a pozitívnou energiou, ktorý je zárukou originality.

Lacobel Saef+ Yellow Yuzu, Matelac Green Teal, Lacobel Orange Tangerine and Lacobel Yellow Yuzu

Lacobel Saef+ Yellow Yuzu, Matelac Green Teal, Lacobel Orange Tangerine and Lacobel Yellow Yuzu 1 Zdroj: AGC

Bezpečnosť a použitie v interiéri

Všetky sklá Lacobel a Matelac sú k dispozícii v bezpečnostnom vyhotovení s fóliou SAFE+, ktorá spĺňa bezpečnostnú normu EN 12600. Sklá Lacobel a Matelac sú určené na interiérové aplikácie (sklenené obklady, nábytok, magnetické písacie tabule, delenie interiéru, dvere). Na vonkajšie použitie a vnútorné použitie predovšetkým v blízkosti horúcich zón ponúka AGC tepelne tvrdené (kalené) sklá LacobelT a MatelacT.

Lacobel White Pure, Matelac White Pure, Lacobel Blue Shadow and Lacobel Anthracit Authentic

Lacobel White Pure, Matelac White Pure, Lacobel Blue Shadow and Lacobel Anthracit Authentic Zdroj: AGC

Pre viac informácií o sklách Lacobel a Matelac navštívte www.agc-yourglass.com, Glastetik alebo kontaktuje zástupcu AGC: marcela.antlova@agc.com, +420 725 677 903.

Zdroj: PR článok AGC Flat Glass Czech

Kategória: Materiály
Tagy: interiérový dizajn sklenené obklady
Zdieľať článok