Leier – spoľahlivý partner pre výstavbu vášho domova

18. 03. 2021 Zdieľať

Nástrahy spojené s výstavbou domu na nás číhajú všade. Medzi ne neodmysliteľne patrí aj strácanie sa vo víre stavebných možností. Preto je najlepšie nájsť si spoľahlivého partnera, ktorý vám dokáže odborne poradiť, pomôcť s výpočtom materiálu či odkonzultovať celé plánovanie a výstavbu.

V ideálnom prípade to môže byť priamo výrobca stavebného materiálu, ktorý o ňom vie zároveň najviac. Takéto služby na slovenskom trhu ponúka spoločnosť Leier Baustoffe SK, ktorá je renomovaným výrobcom produktov s dlhodobou tradíciou, vysokou kvalitou a primeranou cenou. Ak teda hľadáte rozumné a efektívne riešenie pre svoju stavbu a chcete si celý proces trochu zjednodušiť, široká škála výrobkov Leier je pre vás vhodnou voľbou. Pod jednou strechou nájdete stavebný materiál pre každú fázu výstavby počnúc inžinierskymi prvkami, na ktoré treba myslieť pri príprave územia, končiac produktami pre skrášlenie záhrady či okolia domu.

Dom z tehál Leier

Zdroj: LEIER Baustoffe.sk

Okrem využívania nových technológií pri výrobe, je hlavnou prioritou spoločnosti zdravotná nezávadnosť a ekologickosť produktov. Preto je aj tehla Leier úplne recyklovateľná a bez negatívneho dopadu na životné prostredie. Neobsahuje žiadne lepidlá ani škodlivé látky, práve naopak, je z kvalitnej hliny pochádzajúcej z prírodných zdrojov. Tento originálny slovenský produkt sa vyrába na východnom Slovensku, konkrétne v tehelni v Petrovanoch, ktorá patrí vďaka svojej výrobnej kapacite a vyspelej technológii medzi najmodernejšie tehelne v Európe.

Tehla Leier

Zdroj: LEIER Baustoffe.sk

Svojou trvanlivosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom zabezpečuje tehla Leier dlhú životnosť stavby, a tým aj zvyšuje jej hodnotu. Prudké teplotné výkyvy sa minimalizujú vďaka naakumulovanej teplote tehlových múrov. Tie v zimných mesiacoch teplo udržujú a v horúcich letných dňoch ho zase účinne odoberajú. Nízky difúzny odpor tehál Leier zabezpečuje optimálne vyrovnávanie vlhka, ktoré sa nehromadí, ani nekondenzuje a stavba tak dýcha, čím sa tiež predchádza vzniku nepríjemných plesní.

Tehla Leier

Zdroj: LEIER Baustoffe.sk

Brúsené tehly LeierPLAN sú garanciou najvyššej kvality a jedinečných vlastností. Ponúkajú nielen vysokú bezpečnosť, ale aj odolnosť a stabilitu materiálu, a to aj pod vplyvom extrémnych faktorov, vlhkosti alebo zmeny teploty. Spĺňajú najvyššie požiarne požiadavky, neobsahujú horľavé látky a nijako nezvyšujú intenzitu požiaru. Ich tvar umožňuje jednoduché, presné a rýchle murovanie s tenkou ložnou maltovou škárou, hrubou iba 1 mm, čo vám zabezpečí enormnú úsporu malty. Vďaka vylúčeniu tradičnej hrúbky malty (1 až 2 cm) sú steny po dokončení takmer úplne suché. Nie je teda žiadnym prekvapením, že aj v súčasnosti patrí tehla medzi najžiadanejšie stavebné materiály.

Pozrite si video:

Výrobca Leier však ponúka aj iné stavebné systémy. Všetko záleží od vašich preferencií, preto neváhajte kontaktovať priamo obchodných manažérov, ktorí vám dokážu ponúknuť riešenie presne pre váš domov a pritom ušetriť nielen váš čas a energiu, ale aj finančný rozpočet. Zverte sa do rúk odborníkom, ktorí sú v materiáloch doma. 

Zdroj: PR Leier Baustoffe SK s.r.o.

Kategória: Materiály
Tagy: brúsené tehly tehly tepelnoizolačné tehly
Zdieľať článok