Nové Durisol absorbéry v sortimente Leier protihlukových tvaroviek
Zdroj: Leier Baustoffe SK

Nové Durisol absorbéry v sortimente Leier protihlukových tvaroviek

24. 10. 2022 Zdieľať

V aktuálnej rýchlej dobe je stále viac ľudí vystavených hlukovej záťaži, ktorá môže spôsobovať rôzne zdravotné problémy. Práve preto sa zvyšujú nároky aj na samotnú ochranu pred hlukom a kvalitu každodenného života.

Leier sa ako výrobca stavebných materiálov prispôsobuje požiadavkám doby, a preto prišiel s ďalšími novinkami v rámci sortimentu protihlukových tvaroviek Durisol.

V ponuke už nájdete aj Durisol absorbér LSA 5N a Durisol absorbér LSA 12N, ktoré sa používajú na dodatočný obklad stien a stropov ako protihluková stena či pohľadové murivo. Oba majú rovnú (hladkú) pohltivú plochu. Leier ich ponúka v 6 rôznych farebných prevedeniach – štandardná sivá, za príplatok antracitová, hnedá, červená, žltá a zelená.

Durisol absorbér LSA 5N hrúbky 50 mm s rozmermi 500×250×50 mm sa svojou zvukovou pohltivosťou zaraďuje do kategórie A2, absorbér LSA 12N hrúbky 120 mm s rozmermi 500×250×120 mm do kategórie A3.

Prednosťami absorbérov Durisol je ľahká a rýchla montáž (ako obklad aj na existujúcu stenu), osobitý dizajn na báze dreva, nízka hmotnosť, dlhá bezúdržbová životnosť a vysoká požiarna odolnosť.

Kontakt:
Leier Baustoffe SK s.r.o.
Pribylinská 3, 831 04 Bratislava
Tel: 02/44 888 846
www.leier.sk
leier@leier.sk

Zdroj: Leier Baustoffe SK s.r.o.

Kategória: Materiály
Tagy: durisol murivo obkladové materiály tvarovky zvuková izolácia
Zdieľať článok