Tvárnice Ytong predstavujú optimálne riešenie pre akékoľvek stavebné práce
Zdroj: Xella Slovensko, spol. s r.o.

Tvárnice Ytong predstavujú optimálne riešenie pre akékoľvek stavebné práce

15. 12. 2021 Zdieľať

Či už sa chystáte na rekonštrukciu domu, alebo jeho výstavbu, tradičné tvárnice Ytong sú ideálnou voľbou. Tento materiál si za dobu svojej existencie vybudoval dobré meno a svoj vysoký štandard drží už dlhé roky.

Vďaka pevnosti, nízkej hmotnosti aj stabilite umožňuje Ytong ľahkú manipuláciu a opracovanie. Jednoduché a rýchle je murovanie, výhodou je aj minimum zbytočného odpadu. Nízka nasiakavosť predlžuje životnosť stien, obvodové steny, priečky, preklady alebo schody má navyše investor od jedného dodávateľa. Jednoduché úpravy jednotlivých prvkov vám tiež zaistia, že si svoj domov postavíte aj svojpomocne. Ak hľadáte cestu, ako postaviť dom rýchlo a ekonomicky, nenájdete mnoho lepších alternatív.

Ytong ponúka kreatívne tvary priečok alebo tvorbu skladačiek podľa vlastných predstáv. Je ohľaduplný k životnému prostrediu a komplexné riešenie od spoločnosti Xella Slovensko šetrí vďaka výbornej tepelnej izolácii aj vašu peňaženku. Dom z tvárnic Ytong Lambda YQ nemusíte zatepľovať a bude vám dobre slúžiť po mnoho generácií. Starať sa nemusíte ani o únik tepla, jednotlivé stavebné prvky spoľahlivo zamedzia vzniku tepelných mostov.

Zdroj: Xella Slovensko s.r.o.

Kategória: Materiály
Tagy: nízkoenergetický dom stavebné systémy tepelnoizolačné tvárnice tvárnice ytong
Zdieľať článok