O vašej spokojnosti rozhodnú služby

23. 06. 2011 Zdieľať

Originálne. Krásne. Užitočné. Najstručnejšia charakteristika stavieb s fasádou z lícových tehál. Za tých približne 15 rokov, čo sa na Slovensku opäť začali používať, získali projektanti, stavebníci i investori množstvo skúseností, ktoré potvrdzujú správnosť takejto voľby.

— Advertorial spoločnosti Brickland Sk s.r.o. —

A čo rozhoduje o voľbe dodávateľa? Nárast záujmu o lícové tehly prilákal na trh aj firmy, ktoré v expanzii ich výroby vidia príležitosť pre vysoký krátkodobý zisk. Ich poznávacím znamením je zvyčajne parazitovanie na skúsenostiach tých druhých a predovšetkým zanedbateľný podiel vlastných myšlienok a vlastnej práce vkladanej do zákaziek. Pre zákazníka to obvykle znamená množstvo starostí a problémov. Takéto firmy, okrem iného, môžu ťažko garantovať termíny dodávok a správne množstvo materiálu, na mieru vyrobené a spočítané preklady, správne kotvenie a výber škárovacích mált. Pre nízke odbery nemôžu ponúknuť ani dobrú cenu. Ale asi najväčším problémom je, že zákazníka nechávajú napospas osudu.


O vašej spokojnosti rozhodnú služby

1017250
Brickland Sk s.r.o.

Ak nezohľadníme cenu, nie je dnes až takým problémom zohnať ľubovoľnú lícovú tehlu. Ale stavebník potrebuje oveľa viac. Jedným z priekopníkov používania lícových tehál je spoločnosť BRICKLAND SK s mnohoročnou históriou a tisíckami realizovaných stavieb. Obchodný riaditeľ Jiří Vítek vysvetľuje, o čo firme ide: „Nie je mysliteľné, aby zákazníka uspokojilo iba to, že mu predáme tehly alebo pásiky. Sme s ním od samotného začiatku, spolupracujeme pri tvorbe projektovej dokumentácie, spočítame potrebné množstvo tehál, pásikov a tvaroviek, spočítame a dodáme preklady. A samozrejme ponúkneme aj vlastnú montáž, ktorá je citlivá na technologické postupy i precíznosť práce. Teraz v našej centrále máme aj vlastnú architektku, ktorá pre zákazníkov zdarma pripraví 3D vizualizáciu projektu s odlišnými typmi tehál a škárovacích mált, aby zákazníci vnímali svoj dom tak, ako bude vyzerať po dokončení,“ hovorí Jiří Vítek.

Ďalšie informácie nájdete na internetovej stránke www.brickland.sk, získate ich aj objednaním si katalógu alebo navštevou vzorkovne v Trnave. S Bricklandom SK budete vždy spokojní.

Kategória: Materiály Stavba a rekonštrukcia
Tagy: brickland materiál stavba domu tehly
Zdieľať článok